Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Już 200 milionów użytkowników korzysta z AVG

23-03-2015, 00:36

Z rozwiązań antywirusowych AVG korzysta już 200 milionów użytkowników, z czego ponad 100 milionów to użytkownicy mobilni.

logo avgPonad 50 milionów nowych użytkowników dołączyło do firmy AVG w przeciągu ostatnich 18 miesięcy, korzystając z jednego lub więcej produktów AVG na różne platformy systemowe, takie jak Android, iOS, Windows oraz Mac.

Jako że niewiele dzisiejszych firm może pochwalić się tak dużą popularnością, dla AVG jest to bardzo ważne osiągniecie. Ponad połowa z 200 milionów użytkowników korzysta z wersji mobilnych programu. To pokazuje, jak duży krok naprzód zrobiło AVG, dostosowując swoje produkty do przyszłościowych technologii mobilnych. Ostatnie 18 miesięcy to okres najszybszego rozwoju w historii działalności firmy.

Co więcej, produktom AVG zaufali użytkownicy z ponad 200 krajów świata.

Polityka AVG zakłada, że każda osoba na świecie ma niezbywalne prawo do bezpieczeństwa i prywatności w sieci. AVG zapewnia, że jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i spokojne przeglądanie Internetu dla trzech miliardów osób.

http://www.avg.pl


Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE Producent, importer i reseller oprogramowania. Działa od 2001 roku, a jego właścicielem jest Arkadiusz Stanoszek. Produkty AVG rozprowadzane są przez siatkę ponad 1300 resellerów na terenie całej Polski, zapewniona jest pełna Polska pomoc techniczna oraz wsparcie handlowe i marketingowe. 

Ostatnie artykuły:

fot. WWF