Jarosław Kaczyński założył bloga

Dziennik.pl 19-02-2011, 17:20

Czy to będzie nowy przebój internetu? Kilkanaście tysięcy internautów odwiedziło blog szefa PiS tylko w pierwszych godzinach po jego uruchomieniu. Pozostawili kilkaset komentarzy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Internetowy blog prezesa Prawa i Sprawiedliwości prawdopodobnie nie będzie przypominał blogów prowadzonych przez Janusza Palikota czy Marka Migalskiego. Na początek Kaczyński umieścił na nim nie tyle swoje luźne i zwięzłe przemyślenia czy zapis wydarzeń dnia, lecz programowe przemówienie wygłoszone na konferencji gospodarczej PiS pt. "Nowoczesny patriotyzm gospodarczy".

W tym zapisie prezes PiS definiuje patriotyzm ("to lojalność wobec własnego narodu. Opiera się na zaufaniu do wspólnoty, której tradycje wpłynęły na to, w jaki sposób żyjemy oraz na instytucje organizujące naszą życiową aktywność"), opowiada o bogactwie w Polsce ("raczej wątłe są w Polsce tradycje bogactwa, a przede wszystkim dramatycznie nieciągłe") i przedstawia, jak rozwijał się patriotyzm gospodarczy w Polsce od "przedkapitalistycznej fali agrarnej do kapitalistycznej fali przemysłowej".

Blog Jarosława Kaczyńskiego można znaleźć pod adresem: jaroslawkaczynski.salon24.pl

Więcej szczegółów w serwisie Dziennik.pl w artykule pt. Znak czasów. Jarosław Kaczyński zaczął prowadzić własny blog

dziennik.pl


Następny artykuł » zamknij

Dlaczego e-mail marketing?


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.