Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jaki prezent pod choinkę kupić dorosłym dzieciom?

29-11-2018, 16:10

Jak to mówią: małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot… Na pewno z tym, jaki prezent kupić im na święta Bożego Narodzenia. Nie ma już takich rodzicielskich pomocy jak list do Świętego Mikołaja, a i potrzeby dorosłych dzieci zmieniają się diametralnie wraz z ich wiekiem. Jaki prezent pod choinkę spełni ich oczekiwania?

mat partnera

Zamiast sweterka czy ciepłej czapki…

Garderoba na zimę czy krawat lub skarpetki zawsze się przydadzą, ale pewnie nie raz już twoje dziecko dostawało takie prezenty. Założę się, że nie tylko od ciebie… Właśnie dlatego, w tym roku zdecyduj się na coś nieszablonowego, co zaskoczy wszystkich uczestników tegorocznej kolacji wigilijnej.

Super prezenty na gwiazdkę. O co chodzi?

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych prezentów są upominki, które spełniają realne marzenia. Niespodzianki ukryte są w małych kartach, które przypominają wizytówki. Dzięki niej kupujesz swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia oraz rozrywkę, która wyrwie je z codziennej rutyny.

Przeżycia w formie prezentu: co możesz wybrać?

Na dedykowanych stronach internetowych oraz na wyspach sprzedażowych w centrach handlowych jesteś w stanie kupić prezent w formie przeżycia, które będzie dopasowane do charakteru oraz zainteresowań twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy twój syn uwielbia szybkie samochody, a córka zawsze chciała wybrać się na kurs gotowania, na pewno znajdziesz dokładnie ten upominek, który ich uszczęśliwi.

Do wyboru do koloru

Między innymi na stronie superprezenty.pl znajdziesz wiele kategorii prezentowych, które gwarantują atrakcję danego typu. Najpopularniejsze z nich to:

  • Atrakcje powietrzne: skok ze spadochronem lub na bungee, przelot nad wybranym miastem, kurs pilotażu pod okiem doświadczonego pilota
  • Atrakcje wodne: flyboard czy nurkowanie
  • Liczne warsztaty oraz kursy: gotowania, fotografowania, malarstwa oraz wiele innych
  • Relaks i wypoczynek: weekend w danym mieście, dzień w SPA, masaże relaksacyjne
  • Dla fanów mocnych wrażeń: jazda off-roadowa, na torze wyścigowym, strzelnica

Przeżycia zamiast rzeczy. Dlaczego warto?

Niektórym przedmiotom, które dostajemy na prezent na gwiazdkę, nie można odmówić praktyczności. Są przydatne na co dzień, a obdarowany może być z nich bardzo zadowolony. Czy jednak tylko o to chodzi w podarunkach? Niekoniecznie. Powinny przede wszystkim przynosić radość oraz inne pozytywne emocje.

Czy założenie ciepłych skarpetek podczas mroźnej zimy, które dostało się na prezent, powoduje uśmiech na twarzy? Z pewnością tak. Czy jednak kolekcja takich zimowych ocieplaczy napawa nas szczęściem? Początkowo może i owszem, ale potrzeba niewiele czasu, żebyśmy po prostu do nich przywykli. Wtedy staną się zwykłym elementem codziennej rutyny. 

Prezenty w formie przeżyć gwarantują coś więcej niż tylko radość oraz krótkotrwałe zadowolenie. Wyrwanie z rutyny, spełnienie najskrytszych marzeń, których obdarowany może nie był nawet do końca świadomy, rozrywka oraz adrenalina to coś, czego nie zapewnią nawet najcieplejsze skarpetki na świecie!

Warto w tym roku postąpić nieszablonowo i poszukać jakiegoś super prezentu dla swojego dorosłego dziecka. Być może uda ci się spełnić jego skryte marzenia, na których realizację zawsze brakowało czasu.

Ostatnie artykuły:

fot. Tavex
fot. ann_zima

Tematy pokrewne:  

tag prezentytag komunikat firmy