Jaki powinien być program do faktur?

27-11-2020, 09:03

Wystawianie i odbieranie faktur to zdecydowanie jedna z najczęstszych czynności w codziennej pracy firm. Co zrobić aby uprościć wystawianie i rozliczanie faktur? Zainwestować w specjalne oprogramowanie, które oferuje takie możliwości!

Prostota jest kluczem

Przede wszystkim program powinien być intuicyjny i łatwy w obsłudze. Kto chce pracować z trudnym oprogramowaniem, które działa wolno, a większość opcji jest ukrytych w setkach zakładek? Na pewno nikt. Dlatego Streamsoft postarał się o prosty interfejs dla swojego programu do faktur. Oprogramowanie Ewa jest minimalistyczne, czytelne i łatwe w obsłudze.

Wielozadaniowość

Dobre narzędzie do faktur jest w stanie wystawić dokumenty sprzedażowe, zakupowe oraz magazynowe. Program Ewa pozwala na wystawienie wielu rodzajów dokumentów takich jak np. faktury handlowe, eksportowe, proforma, walutowe a także konsumpcyjne. Z pomocą narzędzia wystawisz także rachunki a nawet paragony.

Zgodność z przepisami!  

To znaczy, że Twoje oprogramowanie, powinno być zgodne z obecnymi przepisami. Kilka lat temu  został wprowadzony obowiązek wysyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Z pomocą Ewy można wygenerować JPK i go wysłać. Warto również zaznaczyć, że plik nie wymaga weryfikacji w innych programach, ponieważ Ewa sprawdza JPK przed wysłaniem. Samo wystawienie pliku kontrolnego nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund. Wystarczy wejść w opcje, wybrać Jednolity plik kontrolny i wyślij.

Prywatny magazyn danych

Dobre oprogramowanie do faktur powinno także umożliwić prowadzenie pełnej kartoteki kontrahentów. Po to aby jeszcze łatwiej wystawiać faktury klientom, których masz już w bazie. Wszystko bez zbędnego powielania tych samych informacji. Przy okazji warto także, aby program miał dostęp do informacji o twoich towarach lub usługach.

Łatwa analiza

Narzędzie stworzone przez Streamsoft umożliwia prowadzenie pełnej analizy sprzedaży i zakupu towarów. Wszystko jest przedstawione na czytelnych i dokładnych wykresach. Podobnie jest w przypadku ewidencji magazynowej. Z pomocą Ewy stworzysz różne typy zestawień, które akurat będą Ci potrzebne.

Kontroluj swoją przyszłość

To wszystko zapewnia pełną kontrolę nad tym co dzieje się z Twoimi pieniędzmi i z Twoją firmą. A kontrola finansów i firmy pomoże Ci jeszcze lepiej planować przyszłość swojej działalności!

 
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag program do fakturowaniatag nols
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: