Jak zrezygnować z udziału w SMS-owej loterii?

07-03-2011, 06:40

Jednorazowa decyzja może wiązać się z utratą dużej części środków na koncie abonenta. Urząd Komunikacji Elektronicznej informuje, jak zrezygnować z loterii w sieciach Orange i Era oraz gdzie zgłosić reklamację.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Loteria Orange

Sonda
Bierzesz udział w loteriach SMS?
  • tak
  • nie
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Uczestnik loterii w każdej chwili może wypisać się z Klubu Orange, wysyłając SMS o treści „STOP KLUB” pod numer 60400 (opłata jak za zwykły SMS). Wysłanie SMS-a o powyższej treści skutkuje zaprzestaniem przesyłania przez organizatora loterii (Internetq Poland Sp. z o.o.) płatnej subskrypcji (4,92 zł).

Wszelkie reklamacje dotyczące Loterii należy zgłaszać na piśmie na adres organizatora: Internetq Poland Sp. z o.o. Aleja Niepodległości 18, 02-653 Warszawa z dopiskiem na kopercie: „Loteria Orange”, w czasie trwania loterii, jednakże nie później niż 16 maja 2011 r.

O wspomnianej loterii pisaliśmy w Dzienniku Internautów przy okazji błędów, jakich dopuścił się organizator. Członkostwo w klubie Orange to koszt prawie 5 zł dziennie - bez konieczności wysyłania SMS-ów.

„Zostań Milionerem”

W przypadku, gdy Uczestnik nie jest zainteresowany dalszym korzystaniem z usług promocyjnych w ramach Zakupu Pakietu i chciałby wstrzymać płatności, powinien wysłać na nieodpłatny numer 8007 wiadomość SMS o treści „STOP MILION”.

Organizatorem loterii jest Mobile Formats Sp. z o.o. Wszelkie reklamacje w związku z loterią należy zgłaszać na piśmie na adres organizatora: Mobile Formats Sp. z o.o. ul. Wróbla 24 lok. 1, 02-736 Warszawa, w czasie trwania Loterii, jednak nie później niż 25 marca 2011 r.

W związku z loterią „Zostań milionerem” pod koniec stycznia Prezes UKE wszczął postępowanie, którego skutkiem może być nałożenie kary na operatora.


Następny artykuł » zamknij

Najgorsi Pracodawcy 2010

Źródło: UKE


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.