Jak stworzyć doskonały profil randkowy

29-06-2021, 11:12

Rozumiemy, że możesz czuć się przytłoczony. Na pewno doświadczasz natłoku myśli, ale bez obaw - to pokazuje, że Ci zależy. Skonfigurowanie profilu randkowego może lekko Cię przerażać, dlatego mamy dla Ciebie sześć wskazówek, dzięki którym rozpoczęcie pracy z profilem będzie dużo prostsze.

 

Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci skonfigurować swój profil.

  1. Prześlij wiele zdjęć. Różnorodność zdjęć może pomóc ludziom lepiej Cię poznać i pokazać więcej z tego, co kochasz. Zacznij od pojedynczego selfie. Następnie dodaj zdjęcia z wycieczek lub zdjęcia, na których cieszysz się hobby, takim jak gotowanie lub aktywność fizyczna. Być może Ciebie i potencjalnego partnera połączy wspólne hobby. 
  1. Dodawaj opisy. Jest to nie tylko dodatkowa informacja o Tobie i Twoim sposobie bycia, ale także dobry sposób na zainicjowanie rozmowy. Dodaj śmieszny cytat lub własne przemyślenia, a Twój profil z pewnością nie będzie zwyczajny.
  1. Poprawna pisownia. To naprawdę ważne. Ponad 75% respondentów twierdzi, że błędy ortograficzne są odpychające. Wystarczy kilka minut na przejrzenie profilu i naniesienie kilku poprawek.
  1. Aktualizuj informacje. Poprzez regularne aktualizowanie swojego profilu, zapewniasz odbiorcom dostęp do świeżych informacji z Twojego życia. To sprawia, że Twój profil z czasem nie traci na atrakcyjności. 
  1. Działalność charytatywna. Jeśli jesteś wolontariuszem lub wspierasz organizację non profit, wspomnij o tym w swoim profilu. Ludzie chcą umawiać się z tymi, którym zależy na tym samym, co im. Pokaż się z jak najlepszej strony i wspomnij o tym, co dobrego robisz w wolnym czasie.
  1. Dodawaj nowe zdjęcia. Regularne dodawanie nowych zdjęć uatrakcyjnia Twój profil i przyciąga nowe spojrzenia.

Załóż konto na darmowym portalu randkowym: https://sexfly.pl/

Dlaczego warto mieć konto na portalu randkowym?

Od czego zacząć

Chcesz zaprezentować innym pozytywny i atrakcyjny wizerunek swojej osoby? Kto by nie chciał! Pamiętaj jednak, że powinieneś być ostrożny z informacjami, które udostępniasz. Możesz oczywiście pochwalić się czym zajmujesz się zawodowo, ale lepiej nie zdradzaj miejsca pracy. 

Wybierz nazwę użytkownika, której nigdy nie używałeś w mediach społecznościowych. Nie podawaj swojego prawdziwego nazwiska ani innych wrażliwych danych. Musisz mieć świadomość, że nazwa, którą wybierzesz może zostać wyszukana w sieci, a wszystko co z nią związane zostanie znalezione.

Wybór zdjęć

Jeden obraz jest wart tysiąca słów. Jeśli nie jesteś ostrożny, zdjęcia, które prześlesz mogą uchylić rąbka tajemnicy o tym kim jesteś, a nawet zupełnie Cię zdemaskować. Znamy takie sytuacje. Jeden z użytkowników zrobił sobie zdjęcie w zeszłym roku, kiedy bawił się w sypialni swojej siostry. Tło zdjęcia pozwoliło członkom serwisu zlokalizować tożsamość i konta social media siostry w ciągu 24 godzin. Przerażające, prawda? Pamiętaj o fotografowaniu się na jednolitym tle, po którym nie będzie można Cię zidentyfikować. Uważaj też na umieszczanie zdjęć zamieszczonych wcześniej na innych mediach społecznościowych. Za pomocą funkcji wyszukiwania obrazem, w prosty sposób można wyszukać inne strony, na których zdjęcie zostało zamieszczone. Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie sobie zupełnie nowych zdjęć wyłącznie na potrzeby profilu randkowego.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag portal randkowytag nowptag nols


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.