Jak stworzyć doskonały profil randkowy

29-06-2021, 11:12

Rozumiemy, że możesz czuć się przytłoczony. Na pewno doświadczasz natłoku myśli, ale bez obaw - to pokazuje, że Ci zależy. Skonfigurowanie profilu randkowego może lekko Cię przerażać, dlatego mamy dla Ciebie sześć wskazówek, dzięki którym rozpoczęcie pracy z profilem będzie dużo prostsze.

 

Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci skonfigurować swój profil.

  1. Prześlij wiele zdjęć. Różnorodność zdjęć może pomóc ludziom lepiej Cię poznać i pokazać więcej z tego, co kochasz. Zacznij od pojedynczego selfie. Następnie dodaj zdjęcia z wycieczek lub zdjęcia, na których cieszysz się hobby, takim jak gotowanie lub aktywność fizyczna. Być może Ciebie i potencjalnego partnera połączy wspólne hobby. 
  1. Dodawaj opisy. Jest to nie tylko dodatkowa informacja o Tobie i Twoim sposobie bycia, ale także dobry sposób na zainicjowanie rozmowy. Dodaj śmieszny cytat lub własne przemyślenia, a Twój profil z pewnością nie będzie zwyczajny.
  1. Poprawna pisownia. To naprawdę ważne. Ponad 75% respondentów twierdzi, że błędy ortograficzne są odpychające. Wystarczy kilka minut na przejrzenie profilu i naniesienie kilku poprawek.
  1. Aktualizuj informacje. Poprzez regularne aktualizowanie swojego profilu, zapewniasz odbiorcom dostęp do świeżych informacji z Twojego życia. To sprawia, że Twój profil z czasem nie traci na atrakcyjności. 
  1. Działalność charytatywna. Jeśli jesteś wolontariuszem lub wspierasz organizację non profit, wspomnij o tym w swoim profilu. Ludzie chcą umawiać się z tymi, którym zależy na tym samym, co im. Pokaż się z jak najlepszej strony i wspomnij o tym, co dobrego robisz w wolnym czasie.
  1. Dodawaj nowe zdjęcia. Regularne dodawanie nowych zdjęć uatrakcyjnia Twój profil i przyciąga nowe spojrzenia.

Załóż konto na darmowym portalu randkowym: https://sexfly.pl/

Dlaczego warto mieć konto na portalu randkowym?

Od czego zacząć

Chcesz zaprezentować innym pozytywny i atrakcyjny wizerunek swojej osoby? Kto by nie chciał! Pamiętaj jednak, że powinieneś być ostrożny z informacjami, które udostępniasz. Możesz oczywiście pochwalić się czym zajmujesz się zawodowo, ale lepiej nie zdradzaj miejsca pracy. 

Wybierz nazwę użytkownika, której nigdy nie używałeś w mediach społecznościowych. Nie podawaj swojego prawdziwego nazwiska ani innych wrażliwych danych. Musisz mieć świadomość, że nazwa, którą wybierzesz może zostać wyszukana w sieci, a wszystko co z nią związane zostanie znalezione.

Wybór zdjęć

Jeden obraz jest wart tysiąca słów. Jeśli nie jesteś ostrożny, zdjęcia, które prześlesz mogą uchylić rąbka tajemnicy o tym kim jesteś, a nawet zupełnie Cię zdemaskować. Znamy takie sytuacje. Jeden z użytkowników zrobił sobie zdjęcie w zeszłym roku, kiedy bawił się w sypialni swojej siostry. Tło zdjęcia pozwoliło członkom serwisu zlokalizować tożsamość i konta social media siostry w ciągu 24 godzin. Przerażające, prawda? Pamiętaj o fotografowaniu się na jednolitym tle, po którym nie będzie można Cię zidentyfikować. Uważaj też na umieszczanie zdjęć zamieszczonych wcześniej na innych mediach społecznościowych. Za pomocą funkcji wyszukiwania obrazem, w prosty sposób można wyszukać inne strony, na których zdjęcie zostało zamieszczone. Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie sobie zupełnie nowych zdjęć wyłącznie na potrzeby profilu randkowego.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag portal randkowytag nowptag nols
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: