Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jak skutecznie przywrócić blask naszej skórze po zimie?

28-02-2020, 15:02

Okres jesienno-zimowy nie jest łaskawy dla naszej skóry. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, przebywanie w suchych, ogrzewanych pomieszczeniach, brak witaminy D i częste infekcje sprawiają, że nasz organizm jest osłabiony, a co za tym idzie kondycja naszych włosów i skóry pozostawia wiele do życzenia.

Razem z odświeżeniem naszej garderoby warto tez pomyśleć o odnowie naszej skóry. Wiosna to idealny czas na rewitalizację i zabiegi kosmetyczne, które poprawią stan naszej cery, przywrócą jej blask i korzystnie wpłyną na nasze samopoczucie.

mezoterapia

Ujędrnienie i wyszczuplenie ciała

Doskonałym sposobem na ogólną poprawę kondycji i wyszczuplenie ciała jest Body Shaping. Zabiegi wykorzystujące laser lub impulsy elektryczne pomogą nam pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, która jest niechcianą pozostałością po zimie. Ciało będzie gładsze, a cellulit dużo mniej widoczny.

Zbawienne dla naszego ciała i ducha są masaże, które doskonale wpływają na nasze zdrowie, działając relaksacyjnie, pobudzająco lub przeciwobrzękowo. Skutecznym sposobem na walkę ze skórką pomarańczową jest masaż bańką chińską, który działa niczym drenaż limfatyczny - przyspieszając przemianę materii i poprawiając ukrwienie pomaga pozbyć się zbędnych substancji toksycznych.

Nawilżenie i odmłodzenie skóry twarzy

Wśród najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na twarz niezmienną popularnością cieszą się zabiegi oparte o kwasy złuszczające, mikrodermabrazja, zabiegi laserowe czy ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Gabinety medycyny estetycznej oferują nam bardzo szeroki wachlarz nowoczesnych metod walki z oznakami starzenia i niedoskonałościami skóry.

Imponujące efekty mezoterapii

Jeśli szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na odmłodzenie skóry i powrót do formy po zimie, najlepszym zabiegiem dla Ciebie będzie mezoterapia próżniowa w gabinecie Dermapoint w Gliwicach. Jest to całkowicie bezbolesna metoda mezoterapii, wykorzystująca innowacyjne urządzenie Vital Injector 2.

Mezoterapia próżniowa pozwala na uzyskanie równie spektakularnych efektów jak te gwarantowane przez klasyczną mezoterapię igłową, jednak bez bólu i zasinień. System próżniowy zastosowany w Vital Injector 2 pozwala na odciągnięcie skóry od naczyń krwionośnych i nerwów, dzięki czemu zabieg mezoterapii staje się bezbolesny i nie ma potrzeby poddawać się po nim rekonwalescencji.

Mezotarpia bazuje na wprowadzeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych i odżywczych. Urządzenie stosowane przez Dermapoint Gliwice gwarantuje dokładność i precyzyjność nakłuć. Dzięki temu mamy pewność, że odżywczy koktajl został wprowadzony na odpowiednią głębokość, a same nakłucia wykonane są szybko, w równych odległościach i bezboleśnie.

Mezoterapia próżniowa to doskonały zabieg dla osób pragnących zahamować oznaki starzenia i nawilżyć skórę w sposób naturalny i mało inwazyjny. Metoda proponowana przez Dermapoint do również skuteczny sposób na walkę z cellulitem, bliznami i rozstępami. Mezoterapię można wykonywać o każdej porze roku, ale wcześniejsza ekspozycja na słońce nie jest wskazana. Wiosna będzie zatem doskonałym momentem na wypróbowanie tego efektownego zabiegu.

Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag poradytag odnawianie skórytag mezoterapia