Jak nie dać się oszukać na odszkodowaniu?

19-11-2020, 11:35

Coraz częściej dochodzi do sytuacji, w których firmy odpowiedzialne za wypłatę ubezpieczenia starają się zaniżyć jego kwotę. Tracą na tym poszkodowani klienci, którzy w wielu przypadkach powinni otrzymać o wiele wyższe kwoty.

  1. Kiedy warto zainteresować się dopłatą do odszkodowania?
  2. Sprawdzona firma skupująca szkody
  3. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy?
odszkodowania

Wielu z nich godzi się jednak na zaproponowane warunki, bo nie zdają sobie sprawy z alternatywy, jaką są dopłaty do odszkodowań OC. Sprawdź, na czym polega takie rozwiązanie i dlaczego warto z niego skorzystać, aby nie stracić pieniędzy.

Kiedy warto zainteresować się dopłatą do odszkodowania?

Każda wypłata odszkodowania to dla towarzystwa ubezpieczeniowego strata, dlatego próbują zaniżać kwoty. Wykorzystują przy tym fakt, że niewiele osób zna się tak naprawdę na odszkodowaniach, przez co poszkodowana osoba, której w ramach odszkodowania OC zaproponowano na przykład 500 złotych, nie do końca wie, czy jest to odpowiednia kwota. W związku z tym w celu szybkiego załatwienia sprawy i otrzymania pieniędzy kierowcy zazwyczaj zgadzają się na propozycje przedstawione przez ubezpieczyciela. Jest to duży błąd, przez który można stracić pieniądze.

Sprawdzona firma skupująca szkody

Zamiast więc akceptować propozycję firmy ubezpieczeniowej, lepiej skontaktować się z firmą, która oferuje usługę o nazwie dopłata do odszkodowania OC. W takim przypadku poszkodowany klient może skontaktować się (telefonicznie lub mailowo) i opisać sytuację, która go spotkała wraz z kosztorysem. Następnie doświadczeni specjaliści zajmą się jego analizą i jeżeli uznają, że klient ma szanse na większe odszkodowanie, zaproponują mu dopłatę dodatkowych środków i odkupienie szkody za gotówkę. Tym samym klient nie ponosi żadnego ryzyka, nie traci czasu ani dodatkowych kosztów, a może zyskać większe pieniądze, jeżeli tylko dopłaty do odszkodowań będą w jego przypadku możliwe. W przeciwnym razie zawsze będzie mógł skorzystać z pierwotnie otrzymanej propozycji od zakładu ubezpieczeniowego.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy?

Szczegóły na temat tego, w jaki sposób realizowana jest dopłata do odszkodowań, znajdziesz na stronie https://www.pcwo.pl/odkup-odszkodowan-oc/. Co ważne, oferta kierowana jest nie tylko do szerokiego grona osób. Tego typu sprawy przedawniają się dopiero po upływie trzech lat, dlatego każdy klient ma wystarczającą ilość czasu, aby na spokojnie skorzystać z tej oferty i spróbować otrzymać dużo większe odszkodowanie, które zresztą mu się należy.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag odszkodowaniatag nols
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: