Jak dobrać torebkę do swojej sylwetki?

15-09-2017, 09:13

Każda kobieta posiada jedną torebkę, którą nosi prawie każdego dnia. Nigdy tak naprawdę nie wiemy czym się kierujemy wybierając kolejną. Jak skutecznie można dopasować torebkę do figury? Powinna także pasować do większości stylizacji.

Kobiety są różne, zazwyczaj posiadamy tylko jeden egzemplarz torebki, w innym przypadku jest ich wiele. Ciężko jest zmieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w kieszeniach. Najmodniejsze są torebki skórzane, które dodają elegancji. Małych torebek powinny za wszelką cenę unikać kobiety, które zmagają się z nadmiernymi kilogramami. W ten sposób doda ona niekorzystne kilka centymetrów. Dlatego warto w tym przypadku wybrać większy model. Szykowne tanie torebki damskie znajdą stałe miejsce w Twojej szafie. Dzięki temu możliwe będzie dopasowanie jej do odpowiedniej stylizacji. Średniej wielkości torebki sprawiają, że niskie osoby będą wyglądały dużo korzystniej. Co najważniejsze, kobiety z figurą gruszki powinny wyregulować pasek na wysokości talii. W ten sposób świadomie odwracamy uwagę od zaokrąglonych bioder. Duże torebki zdecydowanie pasują do wysokich kobiet. Potrafią także odwracać uwagę od niektórych proporcji, jak na przykład zbyt masywnych ramion. Co najważniejsze, odpowiednią torebką można skorygować wady sylwetki.

Wybór torebki może być tak samo trudny jak wybór sukienki! Dlatego też powinien być starannie przemyślany. Każda kobieta jest inna, a co za tym idzie, jeden wzór torebki będzie idealny, a z kolei inny nie. Warto przemyśleć co będziemy nosiły w takiej torebce, i oczywiście - czy pomieści wszystkie ważne dokumenty i kosmetyki. Warte uwagi są torebki skórzane, które są wytrzymałe, solidne i posłużą na wiele sezonów.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.