IT w medycynie 2012 - nowości i zalecenia

10-01-2012, 23:06

Niedługo odbędzie się Forum Doświadczeń Informatycznych w Ochronie Zdrowia, które jest częścią oficjalnego programu konferencji i szkoleń SALMED 2012. Spotkanie zostanie zorganizowane 15 marca 2012 roku w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Eksperci oraz przedstawiciele instytucji rynku ochrony zdrowia, podczas kilku paneli dyskusyjnych i sesji tematycznych, omówią szczegółowo wyzwania IT stojące przez placówkami medycznymi w 2012 roku, odnoszące się zwłaszcza do realizacji projektów informatycznych (również w świetle ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia) oraz bezpieczeństwa danych medycznych. Menedżerowie szpitali oraz przychodni podzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami dotyczącymi wdrażania innowacji informatycznych, takich jak e-podpis, rejestracja internetowa czy elektroniczna dokumentacja medyczna.

Czytaj też: Leki refundowane sprawdzisz w internecie

Organizatorzy zapraszają menedżerów placówek ochrony zdrowia, lekarzy oraz przedstawicieli sektora, którzy poszukują wartościowej wiedzy na temat dobrych praktyk wykorzystania IT w medycynie. Celem Forum jest prezentacja aktualnych trendów informatyki w medycynie.

Uczestnictwo w Forum Doświadczeń Informatycznych w Ochronie Zdrowia jest bezpłatne i dodatkowo honorowane specjalnym certyfikatem. Forum odbędzie się w Centrum Kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich, 15 marca 2012 roku (w godz. 9.30 – 15.30).

Szczegółowe informacje na temat Forum, harmonogram oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej: www.osoz.pl/konf


Następny artykuł » zamknij

Kodak pozywa firmy Apple i HTC


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.