ipla na iPhone pozwala odtwarzać pliki offline

09-04-2010, 03:09

Można już korzystać z telewizji ipla bez potrzeby posiadania komputera. Kilka dni temu udostępniona została aplikacja przeznaczona dla użytkowników telefonów iPhone.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


ipla na iPhoneWersja ipla na iPhone pozwala na korzystanie z tysięcy plików VOD. Aplikacja jest bezpłatna, do korzystania z niej wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi.

Z myślą o komforcie użytkowników udostępniona została także opcja pobrania materiałów VOD do wersji offline, tak aby można było odtwarzać pliki wideo także poza strefą Wi-Fi. Jednorazowo można pobrać do wersji offline do 10 filmów. Aplikacja posiada także funkcję polecania plików znajomym poprzez e-mail.

W pierwszym etapie udostępnionych zostało około 5 tysięcy plików, głównie głośnych produkcji zrealizowanych na zlecenie Telewizji POLSAT oraz Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News. Za pomocą ipla na iPhone można obejrzeć programy informacyjne, seriale, kabarety, koncerty, programy rozrywkowe. Przewidywana jest dalsza rozbudowy bazy udostępnionych plików.

>> Czytaj też: Całkowicie darmowe kina internetowe

- Stworzyliśmy wersję ipla dla użytkowników iPhone, ponieważ chcemy eksperymentować i testować możliwości udostępniania treści VOD za pośrednictwem różnych platform – mówi Marcin Pery, Prezes Zarządu Redefine. - Poprzednim tego typu krokiem było stworzenie ipla dla użytkowników MacOS i Linux, teraz sprawdzamy możliwości mobilnego odtwarzania treści telewizji internetowej ipla. To z pewnością nie będzie nasz ostatni ruch.

Bezpłatną aplikację można pobrać z iTunes.

ipla na iPhoneSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.