iPhone przetrwał upadek z 4 kilometrów. Prawie...

18-07-2011, 18:30

Urządzenie wciąż informowało o nadchodzących połączeniach, jednak obudowa nie zniosła dobrze upadku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Już w sierpniu może zostać zaprezentowana nowa wersja popularnego smartfona od Apple, natomiast użytkownicy wciąż donoszą o nietypowych sytuacjach, w których znajdował się iPhone.

>>Czytaj także: Nowy iPhone może zostać zaprezentowany już w sierpniu

Sonda
iPhone 4 to wytrzymały smartfon?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jak informuje CNN, spadochroniarz Jarrod McKinney zapomniał zapiąć kieszeń, w której przechowywał urządzenie od Apple. Telefon wypadł z mu na wysokości ponad czterech kilometrów. McKinney przyznaje, iż był pewien, że może się pożegnać ze zdjęciami i informacjami, które na nim przechowywał.

Na ziemi okazało się, że urządzenie pomimo poważnie uszkodzonej obudowy wciąż informuje o nadchodzących połączeniach. Sprawa jest o tyle ciekawa, że Apple miało poważne problemy w związku ze skargami użytkowników dotyczących problemów z zasięgiem. To świetna metoda na naprawienie kłopotów z anteną - powiedział humorystycznie McKinney.

Skoczek przyznał także, że posiadany przez niego wcześniej iPhone 4 przestał działać po tym, jak przypadkiem uderzył nim o szafkę w łazience. McKinney zapowiedział też, że zamierza naprawić ekran w telefonie oraz chętnie kupi jego kolejną wersję.

Jeśli spadłbym w nieodpowiednim miejscu i potrzebował ambulansu, mogliby mnie łatwo wyśledzić dzięki GPS - przyznaje skoczek. Jednocześnie jednak niektórzy komentatorzy zwracają uwagę, że McKinney, który jest też instruktorem spadochroniarstwa, nie powinien popełniać tego typu błędów, bo choć tym razem zagrożone było tylko urządzenie, drobne niedopatrzenia mogą być przyczyną tragedii.

>>Czytaj także: Co trzeci użytkownik iPhone'a myśli, że jego smartfon wspiera 4G


Źródło: CNN


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.