iPad 3 już w pod koniec roku. Wyprodukuje go Pegatron

29-07-2011, 10:06

Na nowy tablet od producenta z Cupertino nie będziemy musieli długo czekać. W pierwszej kolejności zaprezentowany zostanie jednak kolejny iPhone.

Choć Apple ma bardzo silną konkurencję ze strony Samsunga, jeśli chodzi o smartfony, na rynku tabletów gigant z Cupertino wciąż może się pochwalić większościowymi udziałami swojego urządzenia.

>>Czytaj także: HTC chce rozmów z Apple dotyczących patentów

Sonda
Kupisz iPada 3?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Według tajwańskiego Economic News kolejnego iPada wyprodukuje nie dobrze znany Foxconn, a Pegatron. Jest to gigant zatrudniający ponad 100 tys. ludzi (głównie w Chinach), zajmujący się produkcją całej gamy elektronicznych urządzeń.

Warto przy okazji przypomnieć, że Pegatron na początku tego miesiąca zdobył również kontrakt na budowę 15 milionów nowych iPhone'ów 5. Apple powoli oddala się więc od Foxconnu, który w ostatnim czasie przywoływany jest często w kontekście wyzyskiwania pracowników.

Na iPada 3 nie będziemy musieli również prawdopodobnie zbyt długo czekać, gdyż jak podaje China Times, urządzenie ma zostać zaprezentowane jeszcze w listopadzie tego roku. Informacje chińskiej gazety pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami o tym, że pod koniec tego roku Apple planuje premierę kolejnej wersji swojego tabletu.

Urządzenie według nieoficjalnych informacji ma zawierać ekran o większej rozdzielczości. Warto przy tym zauważyć, że zmiana firmy produkującej nowe gadżety zaprojektowane w Cupertino powinna być niezauważalna dla użytkowników.

>>Czytaj także: Dwa podrobione sklepy Apple'a zostaną zamknięte


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy