iPad 3 dopiero pod koniec 2012 roku?

04-11-2011, 10:31

Zanim udostępniony zostanie iPad 3, użytkownicy powinni się spodziewać tabletu w wersji 2S - poinformował serwis Digitimes.

Serwis Digitimes, znany z publikowania rewelacji na temat Apple'a, poinformował, że osoby oczekujące na iPada 3, będą musiały się uzbroić w cierpliwość. Urządzenie może zostać udostępnione dopiero za rok.

Czytaj także: Apple: Kindle Fire poprawia sytuację iPada

Kolejna wersja iPada, oznaczona jako 2S, ma trafić do sprzedaży już w marcu 2012 - wynika z informacji chińskich producentów urządzeń. Podobnie jak w przypadku zaprezentowanego niedawno iPhone'a 4S, fanom sprzętów od kalifornijskiej korporacji prawdopodobnie zostanie najpierw udostępniona wyłącznie odświeżona wersja tabletu.

Według Digitimes urządzenie ma być nieco cieńsze niż iPad 2, a także powinno dłużej pracować bez konieczności ładowania. Czy to wystarczy, by zainteresować klientów nową wersją tabletu? Biorąc pod uwagę, że iPhone 4S bije rekordy popularności, nie można mieć co do tego żadnych wątpliwości.

Pod koniec listopada informowaliśmy, że premierę iPada 3 mogą znacznie opóźnić problemy z produkcją wysokiej jakości ekranów. Wyzwaniem będzie stworzenie dużej ilości takich ekranów. To jest milowy krok, jeśli chodzi o gęstość pikseli, i nikt tego wcześniej nie dokonał - mówiło pod koniec października źródło serwisu CNET.

Czytaj także: Apple przyznał: błędy w oprogramowaniu skracają czas pracy na baterii


Źródło: Digitimes
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy