Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Internet Plus - efektywna i kompleksowa reklama internetowa

11-05-2015, 08:53

Dziś dostęp do Internetu posiada niemal każdy. Internet stał się dla wielu podstawowym źródłem wiedzy, a także narzędziem pracy. To w sieci poszukujemy informacji o produktach, usługach, coraz chętniej korzystamy z wirtualnych zakupów. Większość decyzji zakupowych jest dziś podejmowana przed ekranem monitora, często tabletu czy telefonu z dostępem do Internetu. Jedna z podstawowych zasad skutecznej reklamy i marketingu brzmi: „Bądź tam, gdzie Twój klient”. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, rozumiejąc oczekiwania konsumentów, Internet Plus (marka HTTPS Sp. Z o.o.) stworzył kompleksową ofertę efektywnego budowania obecności firm w Internecie.

internet plus

Pozycjonowanie – o krok przed konkurencją

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania jest gwarantem wysokiej liczby odwiedzin strony, a co za tym idzie dużej ilości zapytań ofertowych. Stabilna pozycja w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania tzw. TOP 10, zapewnia stałe zainteresowanie ofertą firmy. Plasując się na czołowych pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, budujesz wizerunek lidera w swojej branży. Jesteś zawsze o krok przed konkurencją.

Internet Plus, bazując na wieloletnim doświadczeniu, stworzył kompleksową i przejrzystą ofertę na pozycjonowanie stron internetowych. Jasne zasady, klarowny system rozliczeń to zdecydowane atuty oferty. Nie musisz wydawać wielu tysięcy złotych miesięcznie, by Twoja witryna pojawiła się w TOP 10. Podejmując współpracę z Internet Plus, zyskasz wysokie pozycje, nie tracąc milionów. Pakiet PRO 20 to koszt zaledwie 299 zł miesięcznie.

Linki sponsorowane – szybkie efekty

Google AdWords zwany potocznie linkami sponsorowanymi to system reklamowy stworzony przez firmę Google. Korzystając z linków sponsorowanych, nie musisz czekać na efekty Twoich działań. Wystarczy, że zlecisz przygotowanie kampanii, określisz budżet reklamowy, a Twoja reklama pojawi się w przeciągu 24 h w wynikach wyszukiwania.

System AdWords stwarza możliwość precyzyjnej oceny efektywności kampanii reklamowej. Decydując się na współpracę z Internet Plus zyskujesz gwarancję, że nad Twoją kampanią będą czuwać doświadczeni specjaliści, legitymujący się certyfikatami Google, potwierdzającymi ich kompetencje. Internet Plus, spełniając szereg restrykcyjnych wytycznych, zyskał status Partnera Google.

Analityka internetowa – klucz do sukcesu

Nowa strona internetowa, tysiące złotych wydane na reklamę, a sprzedaży, jak nie było, tak nie ma. Gdzie leży przyczyna? Na te pytanie odpowie analityka internetowa. Szczegółowa analiza liczby odwiedzin witryny, czasu trwania sesji, zachowania użytkowników na stronie, pozwoli zdiagnozować przyczynę niepowodzenia oraz przygotować stosowne wytyczne, których wdrożenie skutkować będzie: większa sprzedażą, większą liczbą zapytań ofertowych, nowymi zapisami na newsletter, czy pobraniami pliku – nastąpi realizacja założonych celów.

Aktualizacja strony – zawsze na czas

Nie masz czasu na bieżącą aktualizację swojej strony internetowej? Nie czujesz się do końca pewnie wprowadzając zmiany? Powierz to zadanie profesjonalistom. Wprowadzimy nowe treści, zdjęci czy grafiki do galerii. Zadbaj o to, by klienci mieli po co i chętnie wracali na Twoją stronę internetową. Aktualne, wiarygodne i atrakcyjne treści, zapewnią witrynie dużą liczbę odwiedzin.

Zaufany partner biznesowy

Jak w gąszczu ofert wybrać tą najlepszą? Jak nie dać nabić się w butelkę? Postaw na współpracę z firmą o ugruntowanej na rynku pozycji, cieszącą się dobrymi opiniamiklientów. Firma Internet Plus obecna jest nieprzerwanie na rynku od 8 lat. Może poszczycić się prestiżowym certyfikatem ISO 9001:2008 – poświadczającym wysoką jakość świadczonych usług oraz statusem Google Partner, przyznawanym firmom zatrudniającym certyfikowanych specjalistów AdWords oraz spełniającym szereg rygorystycznych warunków. Opinie o Internet Plus wśród Klientów jednoznacznie potwierdzają zadowolenie ze świadczonych usług.

Firma HTTPS Sp. z o.o. dba nie tylko o wysoką jakość świadczonych usług, ale także satysfakcję pracowników. Praca w Internet Plus to możliwość nieustannego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Zespół 50 osób to mnóstwo pozytywnej energii, zapału do pracy i fachowej wiedzy. Przekonaj się! Zapraszamy do współpracy.


Następny artykuł » zamknij

Nadchodzi ArtBuzz#6

Ostatnie artykuły:
« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031