Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Internet domowy od Play przez pół roku bez opłat

06-05-2022, 12:09

Obecni i nowi klienci Play mogą skorzystać z nowej promocji firmy. Internet domowy 600 Mb/s oraz 1 Gb/s oferowane są w specjalnej promocji - przez 6 miesięcy za 0 zł

Internet domowy od Play to - według informacji operatora - brak limitów danych, stabilne połączenie, niski ping oraz możliwość podłączenia wielu urządzeń jednocześnie. Dzięki temu wszyscy domownicy mogą korzystać z rozrywki online, surfować po sieci lub social media, czy pracować zdalnie bez obaw o słabe połączenie lub opóźnienia. W ofercie fioletowego operatora znajdują się dwa rozwiązania internetu domowego – internet stacjonarny oraz internet światłowodowy.

Stabilny internet domowy przez pół roku bez opłat

Operator przygotował specjalną promocję, która umożliwia duże oszczędności. Od dzisiaj, przy wyborze Internetu stacjonarnego o prędkości 600 Mb/s lub światłowodowego o prędkości 600 Mb/s lub 1 Gb/s  i wybraniu oferty na 24 miesiące, każdy klient otrzymuje rabat, dzięki któremu nie ponosi kosztów za wybrany pakiet przez pierwsze sześć miesięcy. Rabat naliczany jest automatycznie, a skorzystać z niego mogą zarówno osoby, które posiadają już usługi w Play, jak również nowi klienci.

Atrakcyjne ceny dla obecnych oraz nowych użytkowników Play

Abonament za internet stacjonarny 600 Mb/s w Play dla obecnych klientów to 50 zł. Co więcej, uwzględniając przyznawany na pół roku rabat średnia cena za usługę zmniejsza się do 39 zł miesięcznie. Z kolei abonament za internet światłowodowy o prędkościach 600 Mb/s oraz 1 Gb/s wynosi odpowiednio 75 zł oraz 90 zł.

Osoby, które nie posiadają innych usług kontraktowych u fioletowego operatora również mogą skorzystać z tej promocji, natomiast ceny abonamentów za dostęp do sieci zaczynają się od 60 zł miesięcznie.

Nowoczesne routery z możliwością podłączenia kilku urządzeń jednocześnie

W przypadku obydwu ofert Play udostępnia swoim użytkownikom nowoczesne urządzenia, gwarantujące stabilność oraz szybkość działania sieci domowej. W przypadku internetu stacjonarnego jest to router Technicolor CGA2121, natomiast przy światłowodowym – nowoczesny router Huawei K562 z Wi-Fi 6, zapewniający możliwość podłączenia nawet 64 urządzeń jednocześnie.

W momencie aktywacji usługi, obowiązuje jednorazowa opłata za instalację w kwocie 50 zł.

Telewizja i internet od Play od 50 zł miesięcznie

Operator przedłużył także promocję obejmującą internet z telewizją PLAY NOW TV wraz z dostępem do Viaplay i CANAL+ online. Zestaw internetu stacjonarnego wraz z telewizją i dostępem do platform VOD można otrzymać już od 50 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu klient otrzymuje dostęp do serwisu CANAL+ online przez pół roku od Play oraz Viaplay w cenie abonamentu na 24 miesiące.

Informacje na temat dostępności oferty w danej lokalizacji oraz aktualnych promocji operatora znajdują się na stronie play.pl 

porównywarka ubezpieczeń OC
« Maj 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031