Interia udostępnia nową stronę główną

08-02-2011, 12:10

Po miesiącach testów Interia oddaje do użytku nową stronę główną portalu. Największą zmianą ma być wyraźne oddzielenie części informacyjnej od pozostałych treści serwisu.

W połowie stycznia Interia udostępniła swoją stronę główną w wersji beta pod innym adresem. Krok ten miał spowodować przekonanie się użytkowników do nowego wyglądu i naprawienie błędów dzięki uwagom internautów.

>> Czytaj też: Ministerstwo Sprawiedliwości: nowa strona także dla niedowidzących

Sonda
Czy podoba Ci się nowa strona Interii?
  • nie
    49.0%
  • tak
    37.3%
  • nie mam zdania
    13.7%

Wszystkich głosów: 51
dodaj komentarz

- Po miesiącach intensywnych przygotowań i trwających kilka tygodni zamkniętych beta testach oddajemy naszym użytkownikom stronę, która odpowiadała ich potrzebom i oczekiwaniom. Chcemy, aby strona główna była jak najlepszą wizytówką całego portalu, dlatego nie zamierzamy spocząć na laurach, ale w dalszym ciągu rozwijać ją i dostosowywać do rosnących wymagań internautów – mówi Artur Potocki, prezes zarządu Interia.pl

Interia.pl wprowadziła przewodnik po nowej stronie głównej
fot. - Interia.pl wprowadziła przewodnik po nowej stronie głównej
Jedną z najistotniejszych zmian na nowej stronie głównej Interia.pl jest oddzielenie części informacyjnej od pozostałych materiałów. Ważnym założeniem jest także większe eksponowanie pod-serwisów, między innymi blogów prowadzonych przez dziennikarzy Interia.pl oraz wortali tematycznych.

>> Czytaj też: Strona MSZ za miliony złotych

Na portalu ograniczono liczbę bloków tematycznych i zakładek oraz wprowadzono poziomą nawigację. W niektórych miejscach pojawiają się także bloki pt. "Warto Zobaczyć", gdzie użytkownik będzie mógł zapoznać się z ciekawostkami i badaniami.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031