Innowacyjna formuła specyfików na męskie problemy - mariaż natury z technologią

30-07-2013, 19:14

Ostatnimi czasy na powrót bardzo popularne stają się naturalne metody lecznicze. Jednak ich skuteczność nie zawsze jest wystarczająco efektywna. Niektóre składniki nie radzą sobie z nasilonymi dolegliwościami. Inne działają dopiero w połączeniu z dodatkowymi środkami lub po długim czasie ich stosowania. Okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem jest połączenie darów natury z osiągnięciami laboratoriów. Tylko w ten sposób mamy pewność, że siła działania wybranych środków jest optymalna, a ich rezultat będzie zadowalający. Mariaż metod naturalnych z najnowszymi odkryciami technologicznymi jest niezawodny nawet w tak wrażliwych kwestiach, jak pomoc w przedłużeniu stosunku. Problem przedwczesnego wytrysku jest jednym z najczęstszych zaburzeń seksualnych. W Polsce zmaga się z nim co trzeci mężczyzna.

Początki współżycia często wiążą się z brakiem kontrolowania czasu wytrysku. O problemie należy mówić, gdy dysfunkcja utrzymuje się po ponad pół roku aktywnego życia seksualnego. Międzynarodowa Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych określa przedwczesny wytrysk, jako niezdolność do powstrzymania wytrysku przed wspólnym doznaniem satysfakcji przez oboje partnerów. A więc jak wydłużyć stosunek?

 para

Chcąc uniknąć problemu, warto wypróbować tradycyjne sposoby. Odpowiednio przed planowanym stosunkiem zalecana jest masturbacja lub powtórzenie stosunku w krótkim czasie. Pomóc może także ograniczenie czasu gry wstępnej. Jeżeli jednak żadna z tych metod nie odniesie sukcesu, warto zainteresować się dostępnymi w renomowanych sklepach dla dorosłych środkami opóźniającymi wytrysk. Zadowoleni klienci najpopularniejszego internetowego sex shopu w polskim internecie - sklep-intymny.pl polecają przede wszystkim serię Last Longer: żel i spray. Te innowacyjne kosmetyki to gwarancja najwyższej jakości składników, zapewnionej certyfikatami ISO 22000 oraz normami HACCP. Dodatkowo, w zaawansowanych technologicznie laboratoriach wybrano naturalne składniki i stworzono unikalną, a przede wszystkim, skuteczną formułę, dzięki której możliwe jest przedłużenie stosunku. Preparaty Last Longer działają jednocześnie na wiele sposobów: niektóre z substancji i związków dają efekt chłodzący i znieczulający, olejki przeciwdziałają nadwrażliwości żołędzi, tonizują zakończenia nerwowe w obrębie członka, a także niwelują jego podrażnienia i zapobiegają nadmiernemu pobudzeniu.

 próbówki

Metodę leczenia należy dobierać do przyczyny problemu. Jeżeli mężczyzna cierpi na przedwczesny wytrysk z powodu nadpobudliwości nerwu sromowego, trwałej nadwrażliwości żołędzi członka lub wrodzonym, bądź nabytym słabym napięciem mięśni zwieraczy cewki moczowej, konieczny będzie inny rodzaj terapii. Przede wszystkim jednak, w przypadku braku działania tradycyjnych metod należy wybrać się do lekarza. Obecnie możliwe jest wyleczenie 97% przypadków przedwczesnego wytrysku. Wśród praktykowanych metod znajdują się między innymi: terapie farmakologiczne, iniekcje w ciała jamiste członka wykonywane samodzielnie przez pacjenta, lub stosowana w niektórych przypadkach neurotomia, czyli przecięcie jednej gałązki nerwowej.

Skuteczność opracowanych metod jest prawie całkowita. Niestety wśród pacjentów zdarzają się tacy, którzy na pierwszą wizytę u specjalisty umawiają się po kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu latach trwania problemu. Biorąc pod uwagę, że ponad 90% mężczyzn uważa, że ich niepowodzenia łóżkowe bardzo obniżają poczucie wartości, oznacza to, że wielu z nich unikając lekarza skazuje się nie tylko na niesatysfakcjonujące życie erotyczne, ale także na ciągłe zmaganie się z kompleksami.

 mikroskop
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031