InfoShare 2011 – o nowych mediach i technologii IT

27-04-2011, 21:49

Uznani eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów. W połowie maja startuje InfoShare 2011 w Gdańsku.

Podczas ubiegłorocznej edycji w konferencji InfoShare udział wzięło ponad 900 osób. W tym roku wśród atrakcji znajdzie się m.in. możliwość zwiedzenia serwerowni CI TASK, w której znajduje się jeden z najmocniejszych polskich superkomputerów, ścieżka warsztatowa, ogólna i „miękka” o nowych mediach, startupach i komunikacji.

Sonda
Weźmiesz udział w infoShare 2011?
  • tak
  • nie
  • nie wiem
wyniki  komentarze

- Jak co roku, poza przekazem stricte merytorycznym, konferencja jest okazją do nawiązywania ciekawych kontaktów – mówi Andrzej Kiesz, organizator InfoShare. W związku z tym na konferencji nie może zabraknąć imprezy integracyjnej. Ciepły majowy wieczór, plaża, klubowa muzyka, wyśmienite jedzenie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i tzw. networkingu. W tym roku zadbaliśmy o to, aby łatwiej było dojechać, a także wrócić z miejsca spotkania – dodaje.

>> Czytaj też: Nowe spojrzenie na świat nowych mediów

Piąta edycja ma obfitować w startupy oraz nowe technologie, które zaprezentuje grupa tworząca aplikacje mobilne. Prelegenci przedstawią swój pomysł na robienie biznesu na urządzeniach Apple’a w dwóch odsłonach: wykładu oraz warsztatu, w którym odsłonią techniczne niuanse, mogące stanowić inspirację dla każdego dewelopera aplikacji na iPhone’a.

W konferencji wezmą udział także Jarosław Sobolewski, menadżer Regionu CEE w IAB Europe, Dyrektor Generalny IAB Polska, oraz Artur Kurasiński, przedsiębiorca, inwestor oraz bloger, który postara się zidentyfikować trendy funkcjonujące na rynku branży interaktywnej w 2011 r.

- Tegoroczna konferencja obfituje w wiele interesujących wykładów oraz warsztatów. Będzie okazja, aby posłuchać o technologiach mobilnych, cloud computingu, nowoczesnych formach komunikacji marketingowych, zagrożeniach w sieci, programach startupowych, nowościach w ekosystemie Java i o wielu innych interesujących zagadnieniach – tłumaczy Marcin Pokojski, organizator przedsięwzięcia.

>> Czytaj też: Granica między inspiracją a plagiatem

Tegoroczna konferencja InfoShare odbędzie się w dniach 12-13 maja w Gdańsku, na terenie Politechniki Gdańskiej. Szczegółowe informacje nt. konferencji, agenda i wymagana rejestracja dostępna jest pod adresem: infoshare.pl


Następny artykuł » zamknij

eBay: Zysk w górę o 20 proc.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy