INFOR uruchamia portal społecznościowy z poradami

22-06-2010, 14:41

Spółka Infornext.pl (wchodząca w skład Grupy INFOR PL) rozszerza obszar poradnictwa w internecie i stawia na rozwój społeczności. Dziś rusza nowy portal, który ma zbliżyć użytkowników i generować jeszcze więcej treści.

Sonda
Zaciągasz rad przez internet?
  • Tak
  • Rzadko
  • Nie
  • Mam do tego dystans
  • Wolę tradycyjnych doradców
wyniki  komentarze

Nowy portal skierowany jest do internautów, którzy szukają przydatnych porad z różnych dziedzin, a także tych, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą z innymi. Dla najaktywniejszych użytkowników przewidziane są konkursy z nagrodami oraz możliwość nawiązania stałej współpracy w ramach Grupy Wieszjak.

>> Czytaj też: Porady ekspertów przez internet

Strona czywieszjak.pl
fot. - Strona czywieszjak.pl
Pod adresem www.czy.wieszjak.pl na internautów mają czekać liczne porady internautów uporządkowane w 20 grupach tematycznych, m.in: Auto, Dom, Dziecko, Komputer, Kuchnia, Moda, Zdrowie. Portal ma wyróżniać się przyjaznym interfejsem, rozbudowanym forum dyskusyjnym oraz integracją z eksperckim serwisem poradniczym Wieszjak.pl.

- Każda porada będzie akceptowana przez osobę prowadzącą (jednak bez ingerowania w treść porady) – porady nie spełniające warunków będą odrzucane - zapewniają twórcy. Serwis ma zarabiać na reklamach oraz (w drugim etapie) na płatnościach za dodatkowe funkcje. W niewielkim stopniu opiera się na zagranicznym odpowiedniku - eHow.

>> Czytaj też: Wirusy w internecie? Można ich uniknąć!

- Serwis czy.wieszjak.pl (tworzony przez internautów) jest silnie zintegrowany z częścią przygotowywaną przez ekspertów wieszjak.pl – oba serwisy będą mocno powiązane. Użytkownik znajdzie więc zarówno proste rozwiązania przygotowane przez innych użytkowników, jak i porady tworzone przez specjalistów - tłumaczy Paweł Dobosz, dyrektor marketingu wieszjak.pl. - Na serwisie czy.wieszjak.pl jest obecnie ok. 1300 porad (na start), na powiązanym, eksperckim wieszjak.pl znajduje się ponad 40 tysięcy porad.

Portal można odwiedzić pod adresem: czy.wieszjak.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930