iDream wchodzi do Łodzi

23-09-2015, 22:14

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, otwiera salon z serwisem w Łodzi. Będzie to już 9 salon tej sieci w Polsce, drugi z serwisem.

Będzie on działał w łódzkim Centrum Handlowym Sukcesja. Oficjalne otwarcie – zarówno salonu iDream, jak i samej galerii handlowej Sukcesja - będzie miało miejsce już w najbliższy piątek, 25 września. Gościem specjalnym iDream będzie Olek Klepacz, lider zespołu Formacja Nieżywych Schabuff.

Łódzki salon będzie 9 już salonem sieci iDream w Polsce. Pozostałe działają w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. 

Dodatkowo w łódzkim salonie będzie uruchomiony serwis sprzętu Apple. Pierwszy fizyczny serwis Apple został uruchomiony w Bydgoszczy w czerwcu 2013 roku, w nietypowej formule bowiem działa on w tym mieście jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple. Sprzęt Apple można również przesyłać bezpośrednio do serwisów, bez wizyt w ich fizycznych punktach lub zlecić naprawę w każdym salonie iDream.

W ramach specjalnej akcji promocyjnej towarzyszącej otwarciu od 25 do 27 września w salonie będzie można kupić sprzęt na raty 0 proc. - oferta ta obejmuje cały asortyment, jak również skorzystać z bezpłatnego przeglądu komputera oraz bezpłatnego czyszczenia iPada i iPhone'a. 26 września z kolei nowo otwarty salon iDream będzie udzielał 10 proc. rabatu na komputery Apple.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
fot. Ciscofot. Evolution

Tematy pokrewne:  

tag sklepytag idreamtag Eurotel SAtag Appletag Łódź
pit 37
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.