Hotelowa witryna pomoże znaleźć nocleg

08-12-2008, 22:22

Wybierasz się na urlop, ale nie wiesz, który hotel wybrać? Serwis NoclegOpinie.pl może okazać się pomocny.

NoclegOpinie.pl to nowy serwis internetowy, dający internatom możliwość oceny obiektów noclegowych w Polsce – hoteli, pensjonatów, kwater prywatnych, kempingów itp. Serwis pozwala użytkownikom na dokonywanie ocen i wymianę opinii na temat obiektów, w których spędzili lub zamierzają spędzić swój urlop. Komentarze mogą okazać się cennym źródłem wiedzy dla osób, które poszukują miejsca noclegowego. Na początku udostępnionych zostało prawie 1,5 tys. obiektów, oczywiście istnieje również możliwość dodawania nowych.

Myśląc o zapewnieniu serwisowi wiarygodności, jego autorzy zapowiadają dołożenie wszelkich starań, by wychwycić i wykluczyć nieprawdziwe komentarze. W tym celu mają wykorzystywać wszelkie informacje o użytkownikach serwisu (IP, pliki cookie, informacje o systemie i przeglądarce, dane formularza). Każde nietypowe zachowanie np. zamieszczanie dużej liczby negatywnych lub pozytywnych opinii przez jedną osobę ma być weryfikowane.

- Zdajemy sobie sprawę, że niemożliwym jest całkowite wyeliminowanie nieprawdziwych komentarzy przez naszych moderatorów. Natomiast duża ilość opinii zgromadzonych na temat obiektu pozwala na jego wiarygodną ocenę. Np. częste powielanie się skarg dotyczących tego samego elementu może świadczyć o ich autentyczności. - mówią przedstawiciele serwisu.

NoclegOpinie.pl to serwis stworzony i prowadzony przez firmę iProjekty.pl. Baza obiektów noclegowych, które można już oceniać, pochodzi z serwisu Noclegowo.pl, którego właścicielem również jest firma iProjekty.pl.


Następny artykuł » zamknij

Awaria w sieci Plus zażegnana

Źródło: informacja prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy