Grafik Pracy

11-06-2019, 13:48

Grafik pracy to hasło, które bardzo często pojawia się w przedsiębiorstwach gdzie praktykowany jest system zmianowy. Planowanie takiego grafiku to nierzadko spory kłopot, w szczególności jeśli pracowników jest dużo i system pracy zróżnicowany. Na takie zapotrzebowanie rynkowe zaczęły powstawać aplikacje, które mają w tej sytuacji pomóc.

grafik pracy

Grafikionline.pl to proste, aczkolwiek bardzo nowoczesne oprogramowanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych firm. Udostępniając najważniejsze opcje i funkcjonalności, umożliwia w sposób szybki i bezproblemowy, utworzenie dokładnego grafika lub harmonogramu pracy. Grafikionline.pl to także kompleksowy sposób, aby gromadzić najważniejsze dane w jednym miejscu i efektywnie komunikować się ze swoim personelem. Warto więc poznać najważniejsze funkcje i możliwości programu, który stał się alternatywą dla tradycyjnych plannerów i kalendarzy. 

Grafikionline.pl - opis programu

Aplikacja do układania grafików pracy działa w pełni online, dzięki czemu, do jego obsługi wystarczy jedynie podłączenie do Internetu oraz przeglądarka internetowa. Aplikacja działa szybko i sprawnie, oszczędzając użytkownikami nerwów związanych z uciążliwym pobieraniem plików oraz długą instalacją. Układanie grafików w programie Grafikionline.pl odbywa się w sposób automatyczny, dlatego też nie trzeba być specjalnie uzdolnionym w kwestiach obsługi komputera. Co więcej, wersja demonstracyjna jest w pełni darmowa i pozwala zapoznać się z najważniejszymi funkcjami programu Grafikionline.pl. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim możliwość tworzenia grafików pracy, stanowisk oraz urlopów, a także sporządzanie harmonogramów w trybie dziennym, tygodniowym i miesięcznym. 

Grafikionline.pl to nie tylko metoda, aby skutecznie zorganizować prace, ale także niezawodny sposób kontrolowania najważniejszych aspektów w firmie. Dzięki aplikacji właściciel grafiku może na przykład generować listę obecności personelu, kontrolować godziny pracy i nadgodziny, a także rozdzielać urlopy. Dostępna tablica ogłoszeń sprawia, że program do tworzenia grafików staje się również niezawodną przestrzenią firmowej komunikacji. 

Inteligentne rozwiązania

Wśród najistotniejszych funkcjonalności programu Grafikionline.pl można wymienić także możliwość ustawienia systemu czasu pracy oraz możliwość ustawienia okresu rozliczeniowego. Innowacyjne opcje dają także możliwość niemal natychmiastowego informowania o wszelkich zmianach, dzięki wiadomościom rozsyłanym na numer telefonu lub adres e-mail. Dodatkowo program do grafików pracy pozwala także swobodnie dostosowywać wcześniej utworzone grafiki. Można na przykład zmieniać kolor poszczególnych pól, akcentując tym samym najważniejsze obowiązki. Dalej, producent dał możliwość zmiany wielkości, typu oraz koloru czcionek. Popularne skróty klawiszowe CTRL+C i CTRL+V umożliwiają natomiast szybkie kopiowanie i wklejanie także dłuższych danych i informacji. 

Pewność i bezpieczeństwo

Producent programu do tworzenia grafików pracy chciał, aby jego narzędzie czuwało nad prawami i obowiązkami personelu. W tym celu stworzono program, który ostrzega właściciela grafiku przed naruszeniami prawa pracy. Aplikacja wysyła ostrzeżenia w przypadku naruszenia doby pracowniczej lub naruszeniu odpoczynku dobowego, informuje także w wypadku wystąpienia nadgodzin. Tak inteligentne rozwiązanie pozwala właścicielowi grafiku skupiać się na ważnych dla firmy aspektach, bez nerwów związanych z potrzebą przestrzegania najważniejszych zasad. Dodatkowo osoba tworząca grafik pracy ma zawsze dostęp do szczegółowych, wygodnych raportów i statystyk. 

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag Grafik


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.