Gdańsk: Rewia wynalazków na Technicon Innowacje 2009

27-10-2009, 22:11

Cyber-oko, system inteligentnego oświetlenia, nowe materiały poliuretanowe czy też autonomiczny pojazd głębinowy - to tylko niektóre spośród wynalazków prezentowanych na Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji Technicon Innowacje 2009, które odbędą się w dniach 28-29 października 2009 r.

TECHNICON INNOWACJE to tradycyjne już spotkanie branży naukowo-technicznej na Pomorzu. Impreza promuje wynalazców, ośrodki naukowo-badawcze, instytuty i firmy przyczyniające się do postępu technologicznego.

Targi stanowią platformę współpracy pomiędzy nauką a przemysłem. Dają możliwość przeglądu najistotniejszych dla branży zagadnień inwestycyjnych, modernizacyjnych i finansowych. Odwiedzane są przez naukowców, przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, pasjonatów innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a także uczniów i studentów poszukujących nowych form rozwoju.

Tegoroczne 5. Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON INNOWACJE zintegrowane będą z polską edycją prestiżowej Międzynarodowej Konferencji „Business Innovation for Sustainable Growth”, organizowanej przez szwedzką firmę Globe Forum. Tegoroczne Globe Forum po raz pierwszy odbywa się poza Szwecją. Kluczowymi tematami poruszanymi podczas gdańskiej edycji będą: zrównoważony rozwój oraz innowacyjność. Będzie też mowa o energetyce jądrowej oraz energetyce odnawialnej, o transporcie i logistyce, o IT, a także o rynkach kapitałowych i finansowych.

Targi i Konferencja odbędą się na terenie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina  w Gdańsku. Szczegóły na stronie Technicon Innowacje.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Technicon Innowacjetag targitag globe forumtag Gdańsk
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy