FreshForm - mobilny formularz zapisu na newsletter od FreshMail

15-08-2015, 09:18

FreshMail uruchomił FreshForm - aplikację na tablety umożliwiającą budowanie bazy odbiorców offline. FreshForm pozwala budować bazę odbiorców kampanii email marketingowych w dowolnym miejscu i czasie, nawet bez dostępu do internetu.

Dzięki aplikacji użytkownik może zbierać adresy email wszędzie tam, gdzie spotyka nowych klientów. Podczas targów, eventów i konferencji, bezpośrednio na spotkaniu biznesowym, czy w obrębie własnej restauracji, salonu kosmetycznego lub w sklepie stacjonarnym.

FreshForm dostępny jest zarówno na system iOS jak i Android. Aby rozpocząć pracę z aplikacją wystarczy aktywne konto we FreshMailu oraz iPad lub tablet z systemem Android. Aplikację FreshForm można pobrać za darmo z iTunes i GooglePlay.

 

freshform

- Aby email marketing był efektywny, kampanie powinny trafiać do odpowiednich ludzi, potencjalnie zainteresowanych ofertą. Ogromną wagę odgrywa więc dobra baza odbiorców.  Udostępniając FreshForm chcemy maksymalnie wesprzeć naszych użytkowników w procesie zbierania dobrej jakości adresów email – mówi Paweł Sala, Dyrektor Zarządzający FreshMail.

Dzięki FreshForm każdy tablet zamienia się w mobilny formularz zapisu. Już nie zmarnuje się żadna okazja na zdobycie nowych adresów email. Aplikacja daje możliwość pracy offline, a gdy użytkownik znajdzie się ponownie w zasięgu sieci, dane zsynchronizują się automatycznie z jego listą mailingową we FreshMailu.

Praca z FreshForm jest bezpieczna, wszystkie dane są chronione hasłem. Dodatkowo aplikacja oferuje szerokie możliwości personalizacji. Użytkownicy mogą wybierać spośród predefiniowanych szablonów lub tworzyć własne motywy, aby jak najlepiej podkreślić charakter danej branży. Mobilny formularz zapisu na newsletter można modyfikować o dodatkowe pola, kroje czcionek czy indywidualne treści komunikatów.

Strona www aplikacji: http://freshmail.pl/freshform

 

freshform


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: