Forum IAB 2012 - oglądaj wywiady na żywo z prelegentami i gośćmi

PATRONAT BRANŻOWY 23-05-2012, 11:00

Zapraszamy do oglądania w Dzienniku Internautów transmisji online wywiadów ze studia zorganizowanego podczas Forum IAB 2012, jednego z najbardziej prestiżowych spotkań branży internetowej w Polsce, które odbywa się 23-24 maja w Warszawie.

Forum IAB jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Hasło przewodnie tegorocznej konferencji to „Adaptive marketing, adaptive enterprise”. W czasie dwóch dni trwania swoje prezentacje wygłosi wielu światowej sławy mówców. W tym roku wydarzenie uświetni swoją osobą m.in. Bruce Dickinson – lider zespołu Iron Maiden, pilot i biznesmen w jednej osobie. W sumie wystąpi 67 prelegentów.

Rozmowy z prelegentami zaproszonymi do studia zorganizowanego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy są transmitowane na żywo. Żeby śledzić ich przebieg, wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu (laptop, tablet albo smartfon). Wywiady będą przeprowadzane 10 minut po każdej prelekcji. Całość można oglądać poniżej:

Transmisję w czasie rzeczywistym można śledzić także na stronie internetowej Forum IAB, facebookowym profilu IAB Polska oraz pod adresem live.transmisjelive.pl. Ponadto na oficjalnym kanale wydarzenia w serwisie Popler są dostępne nagrania wszystkich przeprowadzonych wywiadów natychmiast po ich zakończeniu - www.popler.tv/ForumIAB.

Więcej o Forum IAB 2012 w DI


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy