FOMS - biznesowy pakiet internetowy do zarządzania firmą

22-10-2009, 19:19

Na początku października młodzi informatycy z Wrocławia udostępnili online modułową aplikację FOMS (na Windows), która przeznaczona jest do zarządzania i komunikacji w firmach. Wersja podstawowa jest bezpłatna (zawiera moduł reklamowy), łączy w sobie funkcje i zalety komunikatora tekstowego, systemu zarządzania relacjami z klientem, posiada wbudowany moduł do wystawiania faktur i interaktywny kalendarz.

Aplikacja FOMS jest biznesowym pakietem internetowym, wspomagającym zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Oprogramowanie zostało stworzone przez młodą wrocławską firmę FOMS Sp. z.o.o. Cała aplikacja zawiera pięć modułów funkcjonalnych - współdzielone notatki, firmowy chat (tylko firma i zarejestrowani kontrahenci), organizator księgowości, prywatny kalendarz online oraz organizator obsługi klientów.

FOMS umożliwia nadawanie użytkownikom uprawnień w taki sposób, aby każdy mógł korzystać z tego, co jest mu rzeczywiście potrzebne. Dzięki komunikatorowi możliwe jest tworzenie listy kontaktów, na której znaleźć mogą się zarówno klienci, jak i pracownicy firmy. Dostępne jest również archiwum rozmów. Kalendarz, poza funkcją przypominania, pozwala także śledzić postęp procesów biznesowych.

- FOMS jest próbą odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorstw, które chcą za pomocą rozwiązań informatycznych ułatwić sobie bieżące funkcjonowanie biznesu - mówi Maciej Kawecki, prezes FOMS Sp. z o. o. - Przygotowując pierwsze funkcje w naszej aplikacji, zwróciliśmy się o pomoc do szefów małych i średnich firm, jak również do ich pracowników, z prośbą o sugestie, które funkcje wydają się im najbardziej potrzebne - dodaje Kawecki.

Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach - jednej bezpłatnej (w pełni funkcjonalnej, zawierającej jednak moduł reklamowy) i trzech płatnych (bez reklam), skierowanych do różnego rodzaju odbiorców. 

Z programem można zapoznać się na stronie FOMS.pl.


Następny artykuł » zamknij

Nokia pozwała Apple

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy