Facebook i związki... to skomplikowane - infografika

28-10-2014, 22:15

Facebook w Polsce ma bardziej kobiecą twarz - większość z zarejestrowanych użytkowników to panie (52,39%). Deklarują one także większe zainteresowanie stałymi związkami - wynika z analizy aplikacji Catvertiser.com.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Ponad połowa użytkowników Facebooka w Polsce nie precyzuje, czy jest w jakimś związku. Ci, którzy się na to decydują, to w większości osoby, które mają już partnera lub partnerkę: są w związku, po ślubie lub zaręczeni - informuje Oskar Berezowski, analityk mediów społecznościowych w Catvertiser.com.

Co ciekawe, więcej mężczyzn określa siebie na Facebooku jako singla (19,67%, taką samą opcję zaznaczyło 15,94% kobiet). Z drugiej strony więcej pań niż panów zdecydowało się na ujawnienie, że są zainteresowane własną płcią. Wśród osób, które zaznaczyły swoje preferencje, 78 tys. kobiet jest zainteresowanych kobietami i mężczyznami, a 36 tys. tylko kobietami. Procentowo więcej panów niż pań interesuje się płcią przeciwną (odpowiednio 96,3% i 92,4%).

Mężczyźni rzadziej niż kobiety deklarują randkowanie (42,8%), zdecydowanie mniej myślą o małżeństwie (33,3%) i sporadycznie myślą o weselu (16,2%). Więcej informacji na temat związków pokazuje poniższa infografika:

Relacje Polaków na Facebooku

Dane zostały opracowane dzięki dostępowi do API reklamowego Facebooka przez aplikację do zarządzania kampaniami Catvertiser.com.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.