F5 przejmuje Shape Security za 1 mld USD

27-01-2020, 09:28

Firma F5 Networks, dostawca usług aplikacyjnych, przejmuje spółkę Shape Security obsługującą banki, linie lotnicze, detalistów oraz agencje rządowe, oferując im rozwiązania ochrony przeciw botom, oszustwom i nadużyciom.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Przejęcie łączy wiedzę F5 w zakresie ochrony aplikacji w środowiskach wielochmurowych z możliwościami Shape w obszarze zapobiegania oszustwom i nadużyciom, co zapewnia organizacjom wszechstronną ochronę aplikacyjną. Platforma Shape, korzystając z analityki opartej na chmurze, bada przepływ danych od użytkownika do aplikacji rozróżniając dobry ruch od złośliwego. Natomiast jak podaje lista Fortune 500 usługi F5 obecne są w infrastrukturach aplikacyjnych ponad 80% przedsiębiorstw. F5 i Shape wspólnie redukują czas i środki potrzebne organizacjom do wprowadzenia ochrony online przeciw oszustwom i nadużyciom.

- Od czasu założenia Shape obserwujemy powtarzający się wzór: klienci sięgają po technologie F5 dla dostarczania i uruchamiania swoich aplikacji – mówi Derek Smith, współzałożyciel i CEO Shape. - W głębokiej integracji platformy F5 z naszymi rozwiązaniami połączymy dostarczanie i ochronę aplikacji z zapobieganiem oszustwom oraz nadużyciom online. Wspólnie, wpisując się w globalną strategię rynkową F5, możemy chronić przed wyrafinowanymi atakami i złośliwym ruchem znacząco więcej aplikacji klienckich i ich użytkowników. 

Po sfinalizowaniu akwizycji, Derek Smith z zespołem kierowniczym dołączą do zespołu managerskiego F5. Siedziba Shape nadal mieścić się będzie w Santa Clara.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.