Era obniża ceny telefonów z okazji urodzin

31-08-2010, 16:13

Era od 1 września br. obniża ceny telefonów. Dla swoich obecnych klientów, operator przygotował ceny aparatów niższe nawet o 720 zł. Powodem są 14-lecie działalności operatora na rynku.

Klienci, decydując się na skorzystanie z urodzinowych promocji, będą mogli wybierać spośród wielu telefonów, których ceny zostały specjalnie obniżone z okazji urodzin Ery. Na liście znajdą się m.in. LG GT540 Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł oraz Nokia C5, LG GM360 Bali, Samsung Avila GPS (S5230G), Sony Ericsson Zylo wszystkie również za złotówkę w abonamencie 49 zł.

>> Czytaj też: Netia: obniżka cen i dodatkowa... opłata

Sonda
Jesteś abonentem sieci Era?
  • Tak
  • Nie
  • Niedługo będę
wyniki  komentarze

Dla swoich obecnych klientów Era przygotowała ceny aparatów niższe nawet o 720 zł, jak w przypadku iPhone 3GS 16 GB. Natomiast wprowadzony wraz z premierą iPhone'a 4, iPhone 3GS w wersji 8 GB będzie dostępny w cenie 99 zł w abonamencie za 99 zł.

Era: LG GT540 Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł
fot. Era - Era: LG GT540 Swift za złotówkę w abonamencie 69 zł
Telefony w ofercie urodzinowej będą dostępne z taryfami rodzinnymi, w których pakiety minut wymieniają się na SMS-y, MMS-y, megabajty oraz minuty stacjonarne do Unii Europejskiej. W tych taryfach usługa Sieć Rodzinna jest dodawana bezpłatnie do abonamentu nawet na cały okres trwania umowy. To rozwiązanie pozwala na swobodne komunikowanie się między sobą w grupie do 6 osób, gdzie każda z nich otrzymuje 2000 minut na połączenia do pozostałych uczestników grupy.

Dla klientów korzystających z internetu w telefonie Era udostępnia usługę Internet Non-Stop z czterema pakietami danych od 100 MB do 5 GB, po wykorzystaniu których nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do internetu. Internet Non-Stop z pakietem 100 MB jest dostępny dla klientów w cenie 5 zł.

>> Czytaj też: TP: Plan przyjazny, obniżki i nowe usługi

Szczegółowe informacje o promocji będą dostępne na stronie www.era.pl po jej wprowadzeniu do oferty.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy