Era Biznes: niższe ceny minut dla przedsiębiorców

20-09-2010, 09:30

Od 20 września Era Biznes obniża ceny minut do 18 groszy w nowych taryfach dla średnich i dużych firm - Pakiety dla Biznesu.

Nowe taryfy Pakiety dla Biznesu oferują pakiet wartościowy od 20 do 400 złotych netto, który można wykorzystać na rozmowy krajowe i międzynarodowe, roaming, SMS-y, MMS-y itp. W cenniku nowych taryf minuta połączenia do dużych sieci została obniżona nawet do 18 groszy netto za minutę.

Dodatkowe usługi pozwalają na optymalne wykorzystanie pakietu wartościowego. Dzięki nim można np. aktywować Sieć Firmową z rozmowami wewnątrz firmy za 9 groszy netto za minutę lub skorzystać z Darmowej Sieci Firmowej z bezpłatnymi połączeniami pomiędzy numerami w przedsiębiorstwie.

Nowe taryfy można zakupić w promocjach z umową na 12, 24 lub 36 miesięcy i skorzystać z oferty pozwalającej na rozmowy z 10 numerami w sieci Era lub stacjonarnymi za grosz za minutę połączenia oraz na wykonywanie w tej samej cenie połączeń do numeru w sieci Orange lub Plus. Dla klientów innych sieci Era Biznes przygotowała promocję i na powitanie otrzymają oni 10% upustu na abonament na 24 miesiące. Ponadto w ofertach będą dostępne nowoczesne telefony od złotówki np. Samsung Galaxy S czy Nokia C6.

Taryfy Pakiety dla Biznesu umożliwiają również swobodne korzystanie z internetu w telefonie. Klienci, którzy głównie przeglądają strony WWW, używają poczty elektronicznej oraz innych funkcji dostępnych w telefonie, będą mogli aktywować w promocyjnej cenie 10 złotych netto usługę blueconnect 18 z pakietem 300 MB bez dodatkowych opłat po jego wykorzystaniu. Użytkownicy wymagających dużych pakietów danych i korzystający z telefonu jak z modemu będą mieli do wyboru cztery warianty ryczałtu blueconnect w cenie od 48 do 98 złotych netto z 1,5 GB, 2,5 GB, 10 GB i 15 GB limitem, po którego przekroczeniu może zostać zmieniona prędkość transferu danych.

Dodatkowe informacje o nowych taryfach i promocjach będą dostępne na stronie www.era.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy