E-booki dla biznesu. Inspiracja, wiedza, praktyka [promocyjne ceny do 1 sierpnia]

31-07-2018, 16:31

Chcesz lepiej rozumieć biznes? Jesteś w dobrym miejscu! Sięgnij po książki pełne inspiracji i praktycznej wiedzy, pozwalające poznać i zrozumieć podstawy współczesnego biznesu i czynników sukcesu na obecnym rynku. Do 1 sierpnia wszystkie prezentowane e-booki w promocyjnej cenie!

E-booki dla biznesu

 

Sergiusz Prokurat "Niezwykłe początki znanych firm"

Od czego zaczynał Heinz (ten od keczupu) i jak wpadł na swój epokowy pomysł Gillette (ten od żyletek)? Barwne opowieści o tworzeniu firm w trudnych dziewiętnastowiecznych realiach i kluczowej roli założycieli dla ich rozwoju pozwalają zrozumieć mit "amerykańskiego snu" i poznać początki dzisiejszych powszechnie znanych korporacji.
Niezwykłe początki znanych firm

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

Marek Stączek "Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji"

Czym jest kreatywność, czy można ją rozwijać i w jaki sposób? Jakie metody i narzędzia sprawią, że kreatywność stanie się elementem codziennego życia firmy, a nie rzadkim przebłyskiem geniuszu? I wreszcie, jak zrobić z niej użytek biznesowy? Ta książka podaje i odpowiedzi, i szereg praktycznych przykładów.

Kreatywność

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Jeff Sutherland "Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej"

Nie można dziś prowadzić projektów bez znajomości Scrum - efektywnej metody produktywnej realizacji projektów.  Jeff Sutherland, były pilot myśliwca i dyrektor techniczny jedenastu firm, który 20 lat temu zapoczątkował Scrum, odsłania tajniki metody, dzięki której zespoły z nieprzygotowanych do szybkiego i skutecznego wykonywania pracy zmieniają się w produktywne i wydajne.

Scrum

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Internet rzeczy (Internet of Things, IoT) to jedno ze zjawisk, który współczesny biznes powinien dobrze zrozumieć. Autor porządkuje fakty i mity o IoT i wyjaśnia jego wpływ na życie i biznes. Sporo miejsca poświęcono tematom dronów, bezpieczeństwa gromadzonych przez przedmioty danych oraz zagrożeń, jakie IoT ze sobą niesie.
Internet Rzeczy

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Rafał Brzoska to postać tyle znana, co kontrowersyjna, ale i jeden z najważniejszych graczy polskiej przedsiębiorczości. Warto poznać jego historię, punkt widzenia, tajemnice sukcesów, receptę na dynamiczny biznes i poglądy ujawnione w rozmowie z Pawłem Oksanowiczem.
Jutro w Nowym Jorku

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Liderki biznesu. Jak zwyciężać i zmieniać świat

Kobiety, które piastują najwyższe stanowiska w firmach, często przemierzają długa i trudną drogę. 13 ciekawych opowieści o motywacjach, talentach i misji liderek prowadzących z sukcesem firmy jest wartościową inspiracją dla osób - i to nie tylko kobiet - zaczynających drogę biznesową. Liderki biznesu

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Autorzy, którzy zmierzyli się z problematyką e-marketingu, są doświadczonymi praktykami. Dlatego zaproponowane przez nich ujęcie jest kompleksowe i wyjaśnia, jakie zmiany dokonują się w internecie i jak najlepiej wykorzystać te zjawiska we własnych kampaniach marketingowych.
E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Hanna Fołtyn od wielu lat tłumaczy studentom (głównie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ale nie tylko) zagadnienia biznesowe. W podręczniku adresowanym zarówno do studentów, jak i praktyków, wyjaśnia, jak mogą być skonstruowane organizacje.
Klasyczne i nowoczesne struktury organizacji

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Piotr Sieradzan, Katarzyna Sobańska-Helman "Inwestycje private equity/venture capital"

Książka - adresowana do przedsiębiorców i początkujących inwestorów - wprowadza w tajniki wiedzy o procesie inwestycyjnym i współpracy z funduszami private equity czy venture capital. Czytelnik znajdzie tu zarówno podstawy teoretyczne, jak i wiedzę niezbędną przedsiębiorcy, a także liczne przykłady i analizę polskiego i europejskiego rynku private equity/venture capital.
Inwestycje PE/VC

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Jak podają sami autorzy (wykładowca zarządzania zasobami ludzkimi i prawnik), książka ta to podręcznik dla osób niezbyt lubiących stereotypy. Dzięki dwugłosowi specjalistów z różnych dziedzin każdy poruszony temat pokazano w dwóch aspektach: zarządczym i prawnym, co pozwala dobrać sposoby i metody w kierowaniu i stosowaniu prawa do aktualnych warunków.
Dekalog kierowania

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930