Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Dzwoń za złotówkę dla dzieciaków

05-01-2007, 19:35

Całkowity dochód z połączeń w Gadu-Gadu NAGŁOS wykonanych 14 stycznia 2007 zostanie przekazany dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - poinformowali przedstawiciele Gadu-Gadu SA. Dodatkowo w tym dniu zostaną wprowadzone zryczałtowane, specjalnie taryfikowane połączenia.

14 stycznia, w dniu tegorocznego XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, korzystając z telefonii NAGŁOS będzie można wesprzeć program ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i naukę udzielania pierwszej pomocy, na który to cel Orkiestra zbiera w tym roku pieniądze.

Gadu-Gadu SA wprowadza w tym dniu zryczałtowaną opłatę za połączenie, dzięki której za złotówkę (netto) będzie można zadzwonić na dowolny numer telefonii stacjonarnej lub komórkowej w Polsce i za granicą.

Aby skorzystać ze zryczałtowanej opłaty za połączenie, wystarczy wybierany numer telefonu poprzedzić w tym dniu tzw. prefiksem wpisując "15". Dzwoniący usłyszy podziękowania od Jurka Owsiaka i będzie mógł rozpocząć rozmowę.

Niezależnie od zryczałtowanych, specjalnie taryfikowanych połączeń poprzedzanych cyfrą "15", będzie obowiązywał w tym dniu dotychczasowy cennik połączeń w Gadu-Gadu NAGŁOS. Całkowity dochód z tych połączeń wykonanych 14 stycznia 2007 również zostanie przekazany dla tegorocznego XV Finału WOŚP - zapewnia operator.

W tym roku Gadu-Gadu przekazało na licytację WOŚP specjalny, symboliczny numer Gadu-Gadu: 15, który był dotychczas wykorzystywany przez Fundację WOŚP. Po sprzedaży tego numeru Fundacja otrzyma od Gadu-Gadu kolejny specjalny numer GG:16 na następny rok, do czasu rozpoczęcia kolejnej aukcji.

Tak Jurek Owsiak zachęca do wsparcia Orkiestry:

plik mp3

Dziękujemy panu Jarosławowi Rybusowi, rzecznikowi Gadu-Gadu, za udostępnienie nagrania.

Następny artykuł » zamknij

Gazeta.pl dla komórek

Źródło: Gadu-Gadu