Działa już polska księgarnia dla użytkowników Kindle'a

21-03-2012, 16:48

Woblink MobiStore jest nowo otwartą e-księgarnią dla użytkowników czytnika Kindle, dostępną bezpośrednio z poziomu urządzenia. Za zakupy można w niej zapłacić przy użyciu systemu płatności YetiPay.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Woblink udostępnia rozwiązanie, na które czekali użytkownicy czytnika Kindle Amazon chcący w łatwy i legalny sposób korzystać z e-booków. Nawigacja po e-sklepie odbywa się z poziomu urządzenia, a zakupów dokonuje się za pomocą jednego kliknięcia.

Woblink MobiStore
fot. Woblink - Woblink MobiStore
Od piątku, 16 marca 2012 r., można kupować tysiące polskich e-booków na czytnik Kindle, korzystając z dwóch metod płatności. Po pierwsze, identycznie jak w sklepie Amazon, czyli dzięki nawigacji po księgarni Woblink MobiStore dokonywanej bezpośrednio na czytniku. Płatności dokonuje się za pomocą systemu mikropłatności online - YetiPay. Zasilenie konta w YetiPay dowolną kwotą umożliwia kupowanie książek. Po zakupie pliki zostają przesłane prosto na czytnik - tak samo, jak przy zakupach w Amazonie.

Druga możliwość to kupowanie za pośrednictwem portalu woblink.com. Na portalu można wybrać dowolną opcję płatności za książki: kartą kredytową, e-przelewem lub z wykorzystaniem systemu YetiPay. Po zakupie należy dokonać synchronizacji czytnika z aplikacją desktopową Woblink, a książki zostaną przesłane na urządzenie.

Czytaj też: Amazon Kindle'em stoi

E-booki po zakupie można również przesłać na Kindle'a, pobierając plik na dysk PC z wirtualnej półki użytkownika na woblink.com i podłączając czytnik do komputera przez kabel USB.

E-booki pobrane z katalogu na www.woblink.mobi to pliki w formacie MOBI oznaczone znakiem wodnym. Udostępnienie tego formatu wymaga rezygnacji ze standardowego systemu DRM. Oznaczenie jest niewidoczne i absolutnie nieuciążliwe dla użytkownika.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.