Dwie nowe wersje iPhone'a już we wrześniu?

27-06-2011, 16:37

Według analityków, Apple może zaprezentować dwie wersje iPhone'a jednocześnie, by lepiej dopasować się do oczekiwań różnych grup użytkowników.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W maju spekulowano na temat nowej nazwy telefonu od Apple, który miał nosić oznaczenie 4S, a nie kolejny numer "5" pasujący do iOS 5 (premiera planowana na jesień tego roku).

>>Czytaj także: Rozpal ognisko i naładuj elektroniczny gadżet

Sonda
Apple udostępni dwie wersje iPhone'a jednocześnie?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

CNN powołując się na analityków Deutsche Banku poinformowało, że we wrześniu klienci powinni się spodziewać dwóch urządzeń. iPhone 4S ma być produktem skierowanym dla mniej wymagających użytkowników (przedział cenowy 300-500 dolarów), natomiast iPhone 5 byłby droższym smartfonem wyposażonym we wszystkie dostępne na rynku nowinki.

Według Chrisa Whitmore'a tego typu posunięcie pozwoliłoby na "agresywną penetrację rynku" oraz pełniejsze konkurowanie z Nokią i Research In Motion.

Również źródła Morgan Stanley donoszą o tym, że od sierpnia 2011 znacznie wzrośnie produkcja iPhone'ów oraz iPadów, a trend taki utrzymać powinien się aż do końca roku. Obecnie przewiduje się, że premiera kolejnych telefonów od Apple powinna nastąpić we wrześniu, jednak niewykluczone, że firma zaprezentuje swoje urządzenia nieco później.

Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji nowa wersja iPhone'a ma posiadać większy ekran, który do tego byłby specjalnie wyprofilowany. Już teraz podobne rozwiązanie spotkać można na przykład w Nexusie S.

>>Czytaj także: Najpopularniejsze hasło użytkowników iPhone'a to "12345"


Źródło: CNN


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.