Dodatkowe gwarancje nawet za połowę ceny

21-10-2011, 13:03

Ruszył sklep internetowy, który oferuje gwarancje przedłużone i rozszerzone. Ceny gwarancji w serwisie mają być do 50% niższe od cen ich zakupu w sieciach sprzedaży sprzętu elektronicznego.

Gwarancje Plus to sklep internetowy, którego oferta skupia się wyłącznie na produktach rozszerzających lub poszerzających zakres gwarancji producenta. W ofercie serwisu znajdują się gwarancje przedłużone „make IT LONGER” oraz gwarancje rozszerzone „make IT BIGGER” o różnych parametrach i w różnych wariantach cenowych. Produkty gwarancyjne można nabyć dla sprzętu zakupionego w dowolnym sklepie, niezależnie od jego marki czy ceny.

Sklep internetowy z dodatkowymi gwarancjami na sprzęt elektroniczny
fot. - Sklep internetowy z dodatkowymi gwarancjami na sprzęt elektroniczny
- Gwarancje rozszerzone i przedłużone to produkt funkcjonujący na polskim rynku już od kilku lat. Jego popularność do tej pory była niska ze względu na wysoką cenę produktów gwarancyjnych tego typu – mówi Rafał Śmigielski, prezes zarządu firmy SPEEDitUP, która jest właścicielem serwisu. – Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na polski rynek produktów gwarancyjnych, których warunki są znacznie korzystniejsze dla klientów końcowych. A jednocześnie postanowiliśmy obniżyć cenę gwarancji, tak by stała się ona dostępna cenowo dla każdej zainteresowanej osoby.

Czytaj też: Będzie gwarancja prędkości internetu

Z oferty serwisu może skorzystać każdy, kto zakupił sprzęt elektroniczny (m.in. AGD, RTV, Audio/Video, FOTO, komputery, telefony), niezależnie od miejsca zakupu, a także jego marki oraz ceny.

Aby rozszerzyć bądź wydłużyć gwarancję producenta, należy wejść na stronę www.gwarancjeplus.pl, wybrać kategorię sprzętu, wariant i okres gwarancji, a następnie uzupełnić informacje dotyczące zakupionego sprzętu. Zamówienie oraz płatność odbywa się elektronicznie, podobnie jak dostarczenie gwarancji – w ciągu kilkunastu sekund ma być ona wysyłana na adres e-mail podany w trakcie zakupu.

Gwarancja obowiązuje przez okres, na który została zakupiona, niezależnie od funkcjonowania sklepu, w którym został zakupiony sprzęt czy istnienia marki sprzętu. Ważność gwarancji potwierdzona jest przez towarzystwo ubezpieczeń Chartis Insurance.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy