Dlaczego wybór prywatnego domu opieki jest najlepszy dla Twoich bliskich?

29-04-2021, 09:57

Dom seniora zapewnia osobom starszym całodobową opiekę, spokój oraz rozrywkę. Przyjazna, domowa atmosfera, fachowy personel oraz poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że pensjonariusze mogą w spokoju spędzić czas.

Usługa door-to-door – dom seniora z własnym transportem

Dom opieki dla osób starszych działa zgodnie z zasadą, że każdy jest najważniejszy. Wystarczy przyjechać, aby się o tym przekonać. A jeśli z jakiegoś powodu potrzebny jest transport, pomagają oferując usługę door-to-door, co w praktyce oznacza bezpieczne przewiezienie pensjonariusza na miejsce. 

Gdzie znaleźć dom opieki dla osób starszych w pobliżu Warszawy?

Dlaczego wybór prywatnego domu opieki jest najlepszy dla Twoich bliskich?

Wybór lokalizacja placówki, jaką jest prywatny dom opieki to niebagatelna sprawa, zwłaszcza w sytuacji, gdy osoba starsza chce utrzymać kontakt z rodziną. Im mniejsza odległość od miasta, tym łatwiej będzie spotkać się w weekend, lub nawet w ciągu tygodnia z bliskimi. Dom opieki dla osób starszych Villa Trojany znajduje się w odległości około 100 km od Warszawy. Nie ma więc problemu z dojazdem ze stolicy, a pensjonariusze mogą przebywać na łonie natury, wśród ciszy i spokoju korzystać z uroków życia. 

Prywatny dom opieki z gabinetem lekarskim i salą do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Prywatny dom opieki zatrudnia profesjonalny, fachowy zespół. Na miejscu są specjaliści: strong>lekarz, pielęgniarki, opiekunki, masażysta i fizjoterapeuta. Jest tu także świetnie wyposażony gabinet lekarski, terapeutyczny oraz sala rehabilitacyjna, z której korzystać mogą nie tylko pensjonariusze ośrodka, ale też osoby rehabilitujące się np. po wypadkach. 

Dom seniora z własną kuchnią i ekologicznymi produktami

Dbanie o prawidłowe odżywianie, zwłaszcza w podeszłym wieku ma ogromne znaczenie dla ogólnej kondycji organizmu. Posiłki powinny być nie tylko smaczne, ale także odżywcze i łatwe do strawienia.

Starszy wiek często wiąże się różnego rodzajem problemami gastrycznymi, oraz niejednokrotnie z silnymi nawykami żywieniowymi i przyzwyczajeniem do określonej diety.  W takiej sytuacji własna kuchnia i zaopatrzenie u ekologicznych dostawców jest najlepszym rozwiązaniem.

Menu w domu seniora można określić jako domowe posiłki. Dba o nie wykwalifikowany kucharz. Jest też możliwość doboru indywidualnej diety, w czym pomoże dietetyk. Opieka specjalisty pozwoli na dobranie posiłków do zapotrzebowania energetycznego i prowadzenie w chorobach, przy których odżywianie jest kluczowe takich, jak cukrzyca lub miażdżyca. 


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Tematy pokrewne:  

tag seniortag nowptag nolstag dom senioratag dom opieki
To warto przeczytaćfot. elenabsl
fot. ink drop
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Maj 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: