Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Divante dla technologii lojalnościowo – rabatowej ZenCard

21-09-2015, 14:24

Divante wdrożyła moduł umożliwiający korzystanie z systemu ZenCard w sklepach e-commerce zbudowanych w technologii Magento. Moduł ten umożliwia implementowanie przez sklepy reguł promocyjnych, które zachęcają klientów do zwiększenia koszyka lub nagradzają za dokonaną akcję.

ZenCard to platforma do zarządzania programami aktywizacji klientów, która automatycznie rozpoznaje konsumenta i przyznaje mu odpowiednią promocję. Sprzedawcy mogą za pośrednictwem ZenCard tworzyć programy lojalnościowe, którymi sami zarządzają i firmują własnym logo. System łączy dane o zakupach online i offline, dając sklepom szerokie możliwości dopasowania promocji do zainteresowań klientów, przy zachowaniu troski o ich anonimowość. 

W ramach projektu Divante odpowiadało za przygotowanie modułu przeznaczonego dla sklepów internetowych zbudowanych na Magento. Po połączeniu z panelem administracyjnym ZenCard, sprzedawcy mogą wyświetlać ramki z promocjami w różnych częściach swoich serwisów. Funkcjonalność umożliwia tworzenie zarówno reguł uniwersalnych dla wszystkich odwiedzających dany sklep (np. darmowe próbki perfum przy zakupie więcej niż 3 produktów czy 5% rabatu przy zakupie powyżej 200PLN), jak i wspiera projektowanie indywidualnych akcji promocyjnych dla konkretnych użytkowników.

ZenCard umożliwia sklepom także pozyskiwanie nowych klientów, np. spośród osób, które zrobiły zakupy w innym miejscu. W takim przypadku użytkownik, który dokonał zakupów np. za 300 zł w sieci marki X, może otrzymać zniżkę na zakupy w sklepie Y. Aby przystąpić do programu ZenCard 
i korzystać z ofert specjalnych wielu różnych sieci handlowych wystarczy jednorazowo zarejestrować się w programie podczas dokonywania płatności kartą płatniczą lub płatności online, podając wyłącznie płeć i numer telefonu. Użytkownik otrzymuje informację o bonusach za pomocą wiadomości sms, e-mail lub wchodząc na stronę internetową e-sklepu. Zniżki są automatycznie naliczane podczas płatności.
« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031