DialNet Masters: zgłosiło się już ponad 1000 drużyn

20-01-2011, 00:55

Tylko do końca stycznia trwają zapisy do V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters. Jak dotąd do konkursu zgłosiło się już ponad tysiąc drużyn.

Nauczyciele-opiekunowie mogą rejestrować swoje drużyny do Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters poprzez formularz internetowy na stronie dialnetmasters.pl. Zapisują oni najlepsze zespoły gimnazjalistów i młodzieży ponadgimnazjalnej, które zostały wyłonione podczas eliminacji wewnątrzszkolnych. Każda z drużyn składa się z 4 uczniów oraz nauczyciela prowadzącego.

Na wspomnianej stronie akcji trwa również rejestracja kibiców dopingujących zespoły ze swoich szkół. Drużyna Mastersów, która zgromadzi największą liczbę kibiców, będzie mogła liczyć na dodatkowe 2 punkty w olimpiadzie. Zwiększy to jej szansę wygranej podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się 16 czerwca we Wrocławiu.

>> Czytaj także: DialNet Masters: zapisy trwają, zwycięzcy polecą do USA

– Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy olimpiady walczą o bardzo atrakcyjne nagrody, w tym laptopy i iPody, nagrodą główną zaś jest wyjazd dwóch zwycięskich drużyn do USA – mówi Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Podczas tej wyprawy Mistrzowie Internetu będą mogli zwiedzić ośrodek lotów kosmicznych im. J. F. Kennedy'ego oraz Stację Sił Powietrznych Cape Canaveral na Florydzie. Jesteśmy pewni, że ta wycieczka będzie równie imponująca, jak wyprawy z poprzednich edycji olimpiady – do Chin, Szwajcarii, Doliny Krzemowej w Kalifornii czy Francji – dodaje.

Organizatorem V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy jest Telefonia DIALOG. Wsparcie merytoryczne zapewniają Politechnika Łódzka, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Cisco Networking Academy oraz Intel. Po raz trzeci partnerem honorowym jest Urząd Komunikacji Elektronicznej.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy