Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Decoplanet.pl - świat obrazów na Twojej ścianie

23-01-2015, 14:36

Efektowny wystrój salonu, smakowite kolory w kuchni, nowoczesny design biura? Na wszystkie te potrzeby inspirująco odpowie Decoplanet.pl. A odpowiedzi mogą być różne - „drukowane” na płótnie, folii, szkle, aluminium, PCV, plexi. To tylko wybór materiałów, na których świetnie zaprezentować się bardzo bogaty wybór zdjęć znajdujących się w bazie sklepu.

To wciąż za mało? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby złożyć szczególne, spersonalizowane zamówienie - serwis daje możliwość realizacji własnego projektu, wykonanego np. na podstawie prywatnych zdjęć.

Decoplanet

 

Ściana nie musi być nudna!

 

Współczesne ściany prezentują się zazwyczaj interesująco - w każdym razie mamy wiele możliwości, żeby dać im szansę na niebanalne życie. Miejsca, w których przebywamy, czy będzie to dom, czy każda inna przestrzeń architektoniczna, mają na nas wpływ.

Spokój, relaks, a może przeciwnie - energia, dynamika, działanie? Wszystko to możemy znaleźć w odpowiednich zestawach kolorów, powierzchni, struktur materiałowych, wzorów i światła.

Warto postawić na obraz - nie tylko w wersji klasycznej. Nowoczesne druki pozwalają atrakcyjnie zagospodarować otaczające nas przestrzenie, w tym przede wszystkim ściany. Mamy pomysł na nowy wystrój salonu, pokoju dziecięcego, kuchni lub łazienki? Wejdźmy na decoplanet.pl i dajmy się zainspirować.

Sklep internetowy z obrazami ma tę przewagę nad tradycyjnym, że wyobrażenia co do wyglądu przestrzeni możemy skonfrontować online z różnymi grafikami, materiałami, rozmiarami, wykonując zaledwie parę kliknięć.

Dzięki temu można łatwiej wybrać interesujący nas obraz, jego wymiary i fakturę materiału, na jakiej ma zostać wydrukowany.

Może to być np.: fototapeta przestrzenna, fototapety aranżacje czy też fototapety czarno białe, naklejki dekoracyjne na ścianę, obraz na szkle, obrazy wieloczęściowe, panele dekoracyjne do kuchni, szkło zamiast płytek, szkło laminowane, tapety winylowe do kuchni, wydruki na płótnie, obrazy ze zdjęć albo inne ozdoby na ściany.

Granicą wyboru jest właściwie tylko nasza wyobraźnia, a za realizację różnorodnych koncepcji odpowiada nowoczesna poligrafia.

decoplanet

 

Bezkompromisowa jakość druku, czyli Decoplanet.pl

 

Przyciągające wzrok kolekcje, którymi dzieli się z nami sklep internetowy z obrazami decoPLANET Decoration&Design, nie byłyby tak atrakcyjne w odbiorze - np. fototapeta kosmos, fototapeta miasto nocą czy bardzo popularna, wręcz kultowa - fototapeta wieża Eiffla i naturalne - jak fototapety kwiaty, fototapety zwierzęta, fototapety las, gdyby nie druk najwyższej klasy.

Wszystkie obrazy oferowane przez decoplanet.pl wykonane zostały dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej obecnie technologii cyfrowego druku UV. Wyraźne kolory, pięknie prezentujące się w każdym świetle i ujęciu to efekt pracy plotera drukującego OCE ARIZONA 480GT z funkcją druku lakierem wybiórczym.

Technika ta bazuje na miękkich tuszach produkowanych z ekologicznych substancji roślinnych. To bardzo istotna cecha, szczególnie przy dużych zadrukowywanych powierzchniach. Tusze są bezwonne, a cała technologia zgodna z wszelkimi normami ochrony środowiska.

decoplanet

 

Kompleksowa oferta

 

Abstrakcja, Bajki, Noc, Sport, Motoryzacja, Zwierzęta, Zabytki - tak nazywają się niektóre z kolekcji obrazów, które znajdziemy w katalogach produktów dostępnych na decoplanet.pl.

W każdej z nich czeka na nasz wybór wiele obrazów tematycznych. Katalogi fotografii prezentują się imponująco. Modne, kubistyczne wzory, sąsiadują z tradycyjnymi zdjęciami najpopularniejszych światowych zabytków i „klasykami gatunku” - martwą naturą, fotografiami adresowanymi do klientów w różnych grupach wiekowych oraz pasjonatów.

Dużym powodzeniem w ofercie internetowego sklepu decoplanet.pl cieszy się również szczególny dział - „Wgraj zdjęcie” (wydruk z własnej fotografii). Fototapeta Samoprzylepna Mat, Fototapeta Samoprzylepna Błysk, Fototapeta płótno 318g, Fototapeta Latex 212g, Fototapeta HP Wall Paper czy też Fototapeta Samoprzylepna DecoIVORY - a na niej wybrane przez nas i wyjątkowe zdjęcie? Z Decoplanet.pl to nic trudnego!

Jeśli nie jesteśmy pewni jak szczegółowo prezentować się będzie zdjęcie - możemy liczyć na profesjonalną pomoc, zarówno przy jego wyborze, jak i dostosowaniu optymalnego rozmiaru, oraz materiału, na którym ma zostać wydrukowane. Warto skorzystać z porad oferowanych przez doświadczony zespół fachowców (m.in. grafików komputerowych) szczególnie, gdy design nie jest naszą mocną stroną.

Decoplanet.pl to nie tylko sklep internetowy z obrazami, który przekonał już do swojej oferty wielu klientów w Polsce i w Europie. Na stronie decoplanet.pl każdy może szybko nawiązać kontakt z konsultantem (nawet zostawiając wiadomość offline). Sklep jest też aktywny w różnych serwisach społecznościowych.

Komunikacja na linii serwis-klient odgrywa tu bardzo istotną rolę - dzięki temu zamówienia realizowane są sprawnie i szybko.

Ostatnie artykuły:

fot. WWF