Czy Twój system ERP Cię ogranicza? - cykl bezpłatnych konferencji

19-10-2009, 23:00

20 października rusza cykl bezpłatnych konferencji poświęconych systemom ERP i Business Intelligence (BI) w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Miejscowości, w których odbędą się konferencje, to Wrocław, Kraków i Poznań.

Właściwie dobrane systemy informatyczne wspomagające codzienną działalność firmy (ERP) i zarządzanie (BI) pozwalają podnieść rentowność działań stać się firmie bardziej konkurencyjną na rynku. Na konferencjach we wspomnianych miastach mowa będzie m.in. o efektach z inwestowania w systemy IT, o skutecznym wyborze i wdrażaniu systemów ERP i BI.

Omówione będą także zagadnienia logistyki w organizacji wielodziałowej, zarządzania łańcuchem dostaw, usprawnieniu obsługi procesu sprzedaży, planowanie, zarządzanie i prowadzenie produkcji. Oddzielnym blokiem będą prezentacje rozwiązań wspierających podejmowanie decyzji zarządczych, budżetowanie i zarządzanie finansami.

Uczestnicy spotkań będą również mogli przekonać się, jak specjalne narzędzia podnoszą efektywność i kreatywność pracowników, a także jak konsolidacja i agregacja danych umożliwia łatwiejszą analizę danych i spojrzenie na wiele zagadnień zupełnie z innej perspektywy.

Duży nacisk położony będzie także na prezentację, jak efektywnie - pod względem finansowym - planować rozbudowę systemów informatycznych w firmie.

Miasta, w których odbywać się będą seminaria:

  • Wrocław, 20 października 2009
  • Kraków, 21 października 2009
  • Poznań, 27 października 2009

Udział w konferencjach jest bezpłatny - formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.it.integro.pl. Organizatorami są IT.integro wspólnie z Microsoft i Solemis Group SA .


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy