Czy to koniec ery tradycyjnego zarządzania hostingiem? Pierwszy w Polsce mobilny panel już dostępny

16-09-2014, 20:00

Wraz z dniem 1-go września 2014 roku w dhosting.pl rozpoczęły się gruntowne zmiany - istniejąca na rynku od 7 lat firma, szczycąca się gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług, postanowiła wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swoich klientów. Czym zaskoczyła?

dhosting.pl foto 1

dhosting.pl wykorzystał swoje 7 urodziny do wprowadzenia od dawna planowanych zmian, które ugruntują firmę na pozycji lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Oprócz poszerzenia oferty, wprowadzenia nowych promocji czy zwiększenia parametrów dla poszczególnych pakietów, dhosting.pl postanowił także przeprowadzić przebudowę swojego autorskiego administracyjnego dPanelu.

Dedykowane rozwiązania zastosowane już na etapie projektowania dPanelu od zawsze cieszyły się popularnością wśród użytkowników, którzy doceniali intuicyjną i prostą obsługę, nie zawsze spotykaną u pozostałych usługodawców. Zmieniające się trendy, a przede wszystkim rosnące potrzeby klientów sprawiły, że dhosting.pl zmodernizował swój flagowy produkt i uczynił korzystanie z niego jeszcze prostsze.

Od czego rozpoczęły się zmiany? Przede wszystkim od odświeżenia wyglądu oraz dodania nowych funkcjonalności, takich jak sites heart, który w prosty sposób informuje użytkowników o wszelkich problemach związanych z hostingiem, np. o zbliżającym się terminie wygaśnięcia domeny (nawet u rejestratora innego niż dhosting.pl), czy o serwisie niedziałającym z powodu awarii lub problemu z DNSami. Tego typu aktualności są uwidocznione w dPanelu właśnie dzięki sites heart, a dodatkowo użytkownicy dostają powiadomienie na maila, a nawet na komórkę czy tablet. Natomiast dla użytkowników VPSów od razu po zalogowaniu dostępne są statystyki serwera, które obrazują aktualne zużycie parametrów, co daje możliwość pełnego monitoringu konta. Inną nowością jest powiązywanie kont i wydzielanie dostępu innym w obrębie dPanelu, co rozwiązuje problem oddzielnych haseł i przekazania dostępu do swojego konta współpracownikom czy firmie projektującej serwis.

Nowy dPanel przystosowany jest również do wszystkich urządzeń mobilnych dostępnych na rynku. Od teraz każdy z użytkowników bez najmniejszych problemów może zarządzać kontem przy pomocy swojego telefonu czy tabletu, przy zachowaniu pełej funkcjonalności panelu administracyjnego i  jednoczesnym uproszczeniu jego interfejsu.

To właśnie z myślą o użytkownikach stale korzystających z urządzeń mobilnych wprowadzona została najważniejsza innowacja - autorska aplikacja dhosting.pl, umożliwiająca monitoring swojego konta przy pomocy jednego kliknięcia. Już wkrótce wprowadzone zostaną kolejne nowe funkcje, z czego pierwszą będzie system inteligentnych powiadomień, na bieżąco  informujący o ważnych zmianach na koncie użytkownika, takich jak wykrycie problemu z działaniem serwisu czy zbliżający się termin wygaśnięcia domeny, wraz z możliwością jej automatycznego odnowienia z poziomu swojego telefonu czy tabletu.

dhosting.pl foto 2

Obecnie aplikacja została wprowadzona dla użytkowników korzystających z Apple iOS, jednak w najbliższym czasie planowane jest udostępnienie aplikacji także w wersji dla Android’a.

Mobilny dPanel to z pewnością najważniejsza zmiana, jaką wprowadził dhosting.pl, wyznaczając nową jakość w obrębie usług hostingowych i podnosząc poprzeczkę pozostałym usługodawcom. Uproszczoną obsługę konta  bardzo szybko doceniają nowi i niedoświadczeni użytkownicy, napotykający do tej pory trudności z administracją swoimi kontami.

Oczywiście w toku zmian, jakie wprowadził w ostatnim czasie dhosting.pl, nie zmieniło się jedno – spełnianie oczekiwań klientów oraz jeszcze lepsze i szybsze informowanie ich o najistotniejszych sprawach, które do tej pory mogły umknąć im w natłoku codziennych spraw. Jako że jednym z ważniejszych celów dhosting.pl od zawsze jest jak najlepsza komunikacja z użytkownikami, nowy dPanel oraz aplikacja powstały przy ścisłej współpracy z nimi, w oparciu o napływające sugestie i pomysły. Dodatkowo uruchomiony został moduł, który pozwala wszystkim klientom na bieżące zamieszczanie swoich uwag i pomysłów na nowe funkcje dPanelu, dzięki czemu dalsze zmiany będą w pełni odzwierciedlać ich oczekiwania.

 

Jak widać dhosting.pl nie boi się odważnych zmian, które stanowią zwieńczenie wieloletniego dialogu z użytkownikami. Z racji tego, że to dopiero początek nowego kierunku, który obrali, dalszy rozwój będzie stanowił miłą niespodziankę nie tylko dla obecnych klientów, ale także dla nowych użytkowników, którzy szybko docenią innowacyjne podejście do hostingu.

Więcej informacji pod adresem: http://dhosting.pl/nowy_dpanel.html

dhosting.pl foto 3

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag hostingtag dhosting.pl

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.