Czat z Facebooka w Hotmailu teraz dla wszystkich użytkowników

22-02-2011, 10:23

Microsoft kontynuuje integrację swojej poczty z Facebookiem, natomiast największa witryna społecznościowa na świecie coraz mocniej uzależnia od siebie internautów.

Facebook, który wkrótce będzie lepiej zintegrowany z "dziesiątkami urządzeń przenośnych", teraz zagościł na dobre także w poczcie od Microsoftu.

>>Czytaj także: Facebook uruchomi nowy system komentarzy

Sonda
Korzystasz z Hotmaila?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Hotmail, który może się pochwalić ponad 350 milionami użytkowników, już kilka miesięcy temu umożliwił internautom ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji czy Niemiec integrację w poczcie czatu z Facebooka.

Podobny krok byłby nie do pomyślenia w przypadku Gmaila, jednak należy pamiętać, że Microsoft ma udziały w Facebooku. Jak szacuje gigant z Redmond, trzech na czterech użytkowników Hotmaila posiada konto na Facebooku, zatem było to wyjście znacznie lepsze niż wprowadzanie któregokolwiek z innych dostępnych rozwiązań.

Czat w Hotmailu
fot. - Czat w Hotmailu
Obecnie integracja czatu jest już dostępna dla wszystkich internautów. Aby z niej skorzystać, wystarczy podłączyć do Hotmaila swoje konto z serwisu społecznościowego i w ustawieniach zaznaczyć pole "czatuj z moimi znajomymi przez Facebooka". 

>>Czytaj także: Hotmail wreszcie pozwolił na dodawanie aliasów w koncie e-mail


Źródło: Windows Team Blog
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy