Cyberarena 36i6 startuje z czterema turniejami

16-09-2009, 15:09

StarCraft, Race Driver: GRID, FIFA 09 oraz Counter-Strike 1.6 to cztery gry, w których będą wkrótce mogli zmierzyć się miłośnicy wirtualnej rozrywki. Startują zapisy do pierwszych internetowych turniejów organizowanych w ramach akcji „Mocne uderzenie Cyberareny36i6”. Wartość nagród przeznaczonych na turniejowe rozgrywki wyniesie 3200 złotych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


cyberarena36i6
fot. - cyberarena36i6
„Mocne Uderzenie z Cyberareną36i6” to jesienna akcja, w której fani gier komputerowych rywalizować będą o nagrody rzeczowe i pieniężne. Zawodnicy z całego kraju będą mogli zmierzyć się w czterech grach - StarCraft, Race Driver: GRID, FIFA 09 oraz Counter-Strike 1.6.

Warto dodać, że wirtualne zmagania w Counter-Strike 1.6 przeznaczone są także dla kobiet. Turnieje będą rozgrywane zarówno indywidualnie, jak również drużynowo.

Zapisy do pierwszych rozgrywek już wystartowały i potrwają do 20 września.  Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta GOLD na oficjalnej stronie projektu Cyberarena36i6. Na najlepszych zawodników elektronicznego współzawodnictwa czekać będą nagrody o łącznej wartości 3200 złotych.

Więcej informacji dotyczących zapisów można znaleźć na oficjalnej stronie projektu – www.cyberarena36i6.pl.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.