Ciekawe aplikacje mobilne na Twój telefon

07-01-2020, 23:56

Telefony komórkowe od dawna nie służą już wyłącznie do dzwonienia i wysyłania wiadomości. W smartfonach przechowujemy nasze informacje prywatne, edytujemy fotografie, robimy przelewy, monitorujemy wydatki. Przedstawiamy listę kilku mniej znanych, ale bardzo ciekawych aplikacji na telefon komórkowy:

aplikacje mobilne

Noted

Aplikacja pomaga w sprawnym robieniu notatek podczas konferencji, spotkań, wywiadów. Pozwala na nagrywanie, dodawanie i organizowanie notatek, które następnie są synchronizowane przez iCloud. Gotowe notatki można oznaczyć etykietami znaczników czasu i wszystkie zostaną posortowane chronologicznie. Noted pozwala również eksportować notatki do pliku PDF.

Slack

Aplikacja służy do poprawy komunikacji i współpracy zespołu w środowisku biznesowym. Umożliwia sprawdzenie listy rzeczy do zrobienia i organizacji według tematów, projektów lub czegokolwiek innego, co ma znaczenie dla Twojej pracy. Poprzez Slack można wysłać wiadomość lub zadzwonić do dowolnej osoby albo kilku osób z zespołu, udostępniać i edytować dokumenty oraz tworzyć i archiwizować centralną bazę wiedzy, która automatycznie indeksuje wcześniejsze rozmowy i pliki zespołu.

Dashlane

Dashlane to menedżer haseł - zapisuje wszystkie hasła, automatycznie wypełnia formularze i bezpiecznie przechowuje dane. Hasła, płatności i dane osobowe przechowywane w Dashlane są dostępne na wszystkich zsynchronizowanych urządzeniach. Pozwala również tworzyć bezpieczne hasła za pomocą generatora haseł i aktualizować je automatycznie. Aplikacja posiada również wbudowaną sieć VPN do bezpiecznego, anonimowego przeglądania. Co to jest VPN? Wirtualna sieć prywatna to bezpieczny tunel między kilkoma urządzeniami używana do ochrony prywatnego ruchu w sieci przed szpiegowaniem, ingerencją i cenzurą.

Dr. Parking

Bardzo prosta, ale niezwykle wciągająca gra na telefon komórkowy. Jak sama nazwa wskazuje, zabawa polega na zaparkowaniu samochodu, w miejscu gdzue roi się od innych aut, płotków, ścian i innych przeszkód, które trzeba idealnie ominąć, aby pokonać kolejny poziom. Idealna rozrywka podczas nudnej podróży do pracy.

IP Cam Viewer Pro

Aplikacja pozwala na zdalny dostęp, kontrolę i rozpoczęcie nagrywania poprzez kamerę internetową za pomocą urządzenia z systemem iOS. Oznacza to, że można podłączyć telefon do kamerki na innym urządzeniu pozostawionym w domu i sprawdzić, co dzieje się tam pod Twoją nieobecność.

App Usage Manager

Aplikacja pokazuje statystyki z korzystania ze smartfona takie jak historię użytkowania aplikacji, czas użytkowania aplikacji, z których korzystałeś czy to jak często odblokowujesz ekran. Umożliwia sprawdzenie wykresu zużycia baterii i pokazuje czas, w którym aplikacje opublikowały powiadomienia. Następnie może zestawiać te dane z innymi dniami tygodnia. Ciekawa jest również funkcja Focus Mode, która wycisza powiadomienia ze wszystkich aplikacji oraz funkcja przypomnienia o nadmiernym użytkowaniu, która wysyła przypomnienie, gdy korzystasz z określonych aplikacji lub z telefonu w ogóle przez zbyt długi czas.

WhatTheFont

Bardzo przydatna aplikacja dla grafików i nie tylko. WhatTheFont wykorzystując optyczne rozpoznawanie smartfona i aparat jako celownik pozwala identyfikować znaki i czcionki. Wystarczy zrobić zdjęcie tekstu, który chcesz zidentyfikować, a aplikacja znajdzie najbliższe dopasowania w bazie danych MyFonts. Dzięki temu możesz potem wykorzystać czcionkę, którą gdzieś zobaczyłeś we własnych postach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag aplikacje mobilne
To warto przeczytaćfot. Devire


RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: