Chmura Storino z muzyką i zdjęciami online

17-07-2011, 18:40

Polska chmura Storino daje swoim użytkownikom kolejne możliwości - tworzenie publicznych galerii i publicznej muzyki.

Sonda
Korzystasz z usługi w technologii cloud computing?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

O chmurze Storino pisaliśmy już jakiś czas temu w Dzienniku Internautów. Od tamtego czasu twórcy ulepszają swój produkt, aby powalczyć z konkurencją, która już rośnie w siłę.

Pierwszą z nowych funkcji jest możliwość tworzenia tzw. publicznej muzyki. Osoba przechowująca pliki muzyczne w Storino.pl może teraz zrobić z nich listę odtwarzania (play listę) i przesłać ją swoim znajomym do odtworzenia. Po zakończeniu procesu udostępniania pojawia się automatycznie generowany adres.

>> Czytaj też: Dropbox wzbudza dyskusję o własności plików w chmurze

W identyczny sposób działa usługa udostępniania zdjęć, czyli tzw. publiczna galeria. Storino uruchamia tę usługę w najgorętszym okresie, gdy internauci wymieniają się zdjęciami z wakacji.

Storino - udostępnianie muzyki
fot. Storino - Storino - udostępnianie muzyki
- Widzimy, że Storino.pl znakomicie sprawdza się w okresie wakacyjnym. Jest to bowiem czas, kiedy nie zawsze mamy dostęp do swoich stacjonarnych zasobów, a Storino.pl właśnie to umożliwia. Dodatkowo to w wakacje zazwyczaj robimy najwięcej zdjęć, którymi szybko chcemy się podzielić z przyjaciółmi. Podobnie jest z muzyką. Bardzo często się zdarza, że chcemy przekazać znajomym muzyczny klimat naszego wypoczynku – tłumaczy Tomasz Popów, Prezes SkyStorage, wrocławskiej spółki, w której powstało Storino.pl.

Storino oferuje konto testowe z 1 GB pojemności za darmo. Dostępne są też konta o pojemności 4, 8 i 16 GB - odpłatne. Więcej na stronie: storino.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031