CARToteka: Sprawdź swojego mechanika online

04-06-2009, 11:24

Baza sieci warsztatów samochodowych z możliwością oceny jakości ich usług - to oferta nowego polskiego serwisu CARtoteka.pl. Przedstawiciele witryny zapewniają, że dzięki niej internauci dowiedzą się, które warsztaty samochodowe są rzetelne i fachowe.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W bazie CARtoteka.pl znajduje się na starcie ponad 30 tysięcy wizytówek serwisów samochodowych z całego kraju. Każdy z nich można ocenić w skali od 1 do 5. Możliwe jest także dodanie opinii o jakości usług warsztatu.

Uruchomiona baza ma pomóc internautom odnaleźć uczciwego i fachowego mechanika w danej kategorii, marce lub mieście. Aby zapobiec ewentualnym oszustwom wszystkie dane, opinie i oceny będą weryfikowane przez pracowników CARtoteki.pl.

- Wielu Polaków ma negatywne doświadczenia z warsztatami samochodowymi. Często spotykają się z oszustwami, naciąganiem na dodatkowe naprawy lub brakiem fachowości. CARtoteka.pl pozwoli im poznać opinie innych klientów o danym warsztacie, a także ocenić jakość jego usług. W ten sposób będziemy promować najlepsze i najuczciwsze warsztaty, a walczyć z naciągaczami i nieudacznikami – wyjaśnia Marcin Sulikowski, twórca CARtoteka.pl.

Do końca czerwca w bazie ma przybyć kolejnych kilka tysięcy wizytówek. Zdaniem twórcy serwisu wtedy obejmie ona prawie wszystkie polskie warsztaty samochodowe.

Ciężar zebrania danych i weryfikacji opinii spoczywa na pracownikach CARtoteki.pl. Użytkownicy serwisu mogą także sami dodawać wizytówki warsztatu i pisać opinie o nich, natomiast pracownicy CARtoteka.pl skontaktują się z serwisem i uzupełnią wszystkie pozostałe informacje. Ponadto, jeśli dane jakiegoś warsztatu okażą się błędne można będzie to zgłosić, a pracownicy zdobędą jego właściwe namiary - informuje Marcin Sulikowski.

Do poruszania się po serwisie można wykorzystać wyszukiwarkę, dzięki której można przeszukiwać CARTotekę pod kątem warsztatów zbierających najlepsze oceny, specjalizujących się w serwisowaniu pojazdów danej marki, czy też usuwaniu uszkodzeń danego rodzaju.

Głównym źródłem dochodów portalu będą reklamy oraz programy partnerskie dla sieci serwisowych.

CARtoteka.pl


Źródło: informacja prasowa


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag warsztatytag samochodytag cartoteka.pltag bazy firmtag auto
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.