Cardtronics, dostawca bankomatów rozszerza zakres działania w Polsce

02-11-2016, 18:04

Cardtronics rozpoczyna współpracę z Centrum Handlowym Posnania, które dziś zostało oficjalnie otwarte w stolicy Wielkopolski. Jest to kolejny krok Cardtronics w Polsce w kierunku rozwoju sieci bankomatów.

Z analiz firmy badawczej RBR, monitorującej branżę ATM na świecie i w Europie wynika, że w 2014 r. na każdy milion mieszkańców w Polsce przypadało jedynie 485 bankomatów, podczas gdy w Wielkiej Brytanii 1066, a w Stanach Zjednoczonych 1355.

Przeczytaj:

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Książka "Finansowy ninja" to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. 544 strony praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Czytelnikowi zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe. Szczegółowa recepta na to, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę.*

- Jako Cardtronics możemy o sobie powiedzieć, że oferujemy bardzo powszechny dostęp do gotówki oraz dzielimy się naszym międzynarodowym doświadczeniem. Nasze bankomaty już dziś są obecne na stacjach paliwowych takich operatorów, jak: Shell i Statoil oraz w sieciach handlowych i licznych lokalizacjach indywidualnych. - mówi Maciej Żołyński z Cardtronics Polska.

Cardtronics ma doświadczenie w zarządzaniu bankomatami i pozabankowym właścicielem i operatorem sieci bankomatów w Europie oraz Ameryce Północnej. Firma obsługuje transakcje w blisko 200 000 urządzeniach. Wykorzystując synergię wynikającą z działalności w Niemczech i ogólnego funkcjonowania w Europie, Cardtronics obecnie obsługuje ponad 1 100 bankomatów w Niemczech i w Polsce. W planach ma dalszy rozwój na tych rynkach.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag finansetag Cardtronicstag bankomaty
To warto przeczytać
fot. PhotoMIX
fot. BabbelRSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: