Call of Duty i TrackMania w kolejnym tygodniu gier

16-03-2011, 08:32

Ruszają rozgrywki w Call of Duty 4 i TrackMania Nations Forever, w których można będzie zdobyć nagrody o wartości ponad tysiąca złotych. Rozpoczyna się turniejowy Tydzień z Lenovo w lidze Cybersport.

Za tydzień oficjalnie ruszy czwarta edycja Tygodnia z Lenovo, w ramach której zorganizowane zostaną turnieje w Call of Duty 4 (FPS) i TrackMania Nations Forever (symulator wyścigów samochodowych). W przypadku pierwszej gry o 500 złotych w gotówce będą rywalizować 5-osobowe drużyny, natomiast w drugiej o tytuł i nagrody rzeczowe o wartości 300 złotych mogą powalczyć wszyscy indywidualnie.

>> Czytaj też: Poślubił postać z gry komputerowej

Sonda
Grasz w gry komputerowe?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

 Najprawdopodobniej to właśnie TrackMania Nations Forever będzie jedną z kilku gier na Europejskich Finałach World Cyber Games 2011 w Polsce. Turniej odbędzie się w Warszawie jesienią br. Więcej o imprezie pisaliśmy w Dzienniku Internautów na początku marca.

Zapisy do turniejów ruszyły w minioną sobotę i trwać będą do 19 marca (również sobota). Rozgrywki rozpoczną się w poniedziałek 21 marca, a liczba miejsc jest nieograniczona. Udział w turnieju jest bezpłatny.

TrackMania Nations Forever
fot. - TrackMania Nations Forever
W związku z nadchodzącym Tygodniem z Lenovo Liga Cybersport szykuje również atrakcje dla fanów elektronicznej rozrywki, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach. Najciekawsze pojedynki obu turniejów pokazane zostaną za pośrednictwem internetowej telewizji CyberTV, żeby wszyscy widzowie i kibice mogli śledzić ich przebieg oraz dopingować swoich faworytów.

>> Czytaj też: Polak wygrał ponad milion dolarów w internetowym kasynie

Więcej informacji na stronie: www.cybersport.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy