Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Blog Niezgrani o tematyce gier przejęty przez any7

06-01-2012, 17:19

Spółka działająca w branży elektronicznej rozrywki sfinalizowała zakup witryny Niezgrani.pl - bloga traktującego o grach.

Blog Niezgrani powstał w lutym 2010 roku z inicjatywy Jakuba Teppera i Beniamina Durskiego. Podstawowym celem projektu miało być stworzenie alternatywy dla istniejących już witryn i blogów o tej tematyce. Obaj twórcy mają wieloletnie doświadczenie w pisaniu o grach dla największych serwisów oraz prasy drukowanej. Kolejnym krokiem pozwalającym na dynamiczny rozwój bloga ma być wejście inwestora strategicznego - spółki any7.

- Gdy tworzyliśmy Niezgranych myśleliśmy o całkowicie alternatywnej stronie działającej non-profit, zapełniającej lukę w branży growej. Obecnie widzimy, że istnieje silne zapotrzebowanie na stronę o rozrywce elektronicznej w szerszym ujęciu, dla zupełnie nowych graczy, gustujących w tego typu zabawie od niedawna - mówi Jakub Tepper, jeden z założycieli.

Czytaj też: Salon24 pozyskał inwestora

- W planach mieliśmy budowę własnego serwisu o grach, jednak zdecydowaliśmy się na zakup. Niezgrani to bardzo dobry serwis, który chcemy dalej rozwijać. Aktualnie dokonaliśmy kilku podstawowych poprawek w layoucie i funkcjonowaniu serwisu, w drodze są kolejne rewolucyjne zmiany. Wszystkie mają na celu ułatwienie czytelnikom dotarcie do informacji, a redakcji lepszą prezentację dużej ilości codziennych treści. Zakup Niezgranych uzupełnia nasze portfolio projektowe - tłumaczy Michał Bakuliński, Prezes Zarządu any7 Sp. z o.o.

Niezgrani to dawka codziennych informacji, recenzji, felietonów i relacji z szeroko pojętego rynku gier. Redakcja pisze o grach na wszystkie platformy, m.in. PC i konsole oraz urządzenia mobilne, które rozwijają się niezwykle dynamicznie. Niezgrani to również informacje multimedialne, takie jak podcasty i materiały wideo.

Z kolei firma any7 istnieje od lipca 2011 roku, kiedy to pozyskała finansowanie od IQ Partners, spółki o charakterze funduszu venture capital, inwestującej w przedsięwzięcia technologiczne na wczesnym etapie rozwoju.

Blog o grach dostępny jest pod adresem: niezgrani.pl


Następny artykuł » zamknij

Nook będzie samodzielny?


« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031